SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Oto ojciec Igi. Witold Gajewski ucieka od żony

O mnie się nie martw 4 sezon. Oto ojciec Igi. Witold Gajewski ucieka od żony

14.02.2016, godz. 14:00
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski)
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski) foto: AKPA

Sławomir Orzechowski w 4 sezonie "O mnie się nie martw" dołączy do obsady jako ojciec Igi Małeckiej (Joanna Kulig). W nowych odcinkach "O mnie się nie martw" wiosną 2016 okaże się, że Witold Gajewski uciekł od żony w mazurskiej wsi, by posmakować życia w Warszawie. Oczywiście Iga spróbuje uratować małżeństwo rodziców i przekonać ojca, by wrócił do żony.

O mnie się nie martw 4 sezon nowe odcinki od piątku, 4.03.2016, o godz. 20.40 w TVP1

W 4 sezonie "O mnie się nie martw" widzowie w końcu będą mieli okazję poznać ojca Igi Małeckiej, w którego rolę wcieli się Sławomir Orzechowski. Witold Gajewski przyjedzie do Warszawy z Mazur, opuści swoją żonę, żeby przekonać się jak wygląda życie w wielkim mieście.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma nieślubnego syna

Oczywiście pierwsze kroki skieruje do córki i swoich wnuczek, ale ostatecznie zamieszka z byłym zięciem, Krzyśkiem Małeckim (Paweł Domagała). Okaże się, że nic tak nie zbliża więzów rodzinnych, jak pieniądze i możliwość ich pomnożenia.

Ich spotkanie będzie dość niespodziewane i zacznie się od wypadku. Krzysiek potrąci Witolda furgonetką, którą będzie jechał do sortowni elektrośmieci. I wtedy wyjdzie na jaw, że Witold zamierza otworzyć własną firmę. Małecki będzie liczył  na to, że były teść weźmie go do spółki. Zaproponuje też, by z nim zamieszkał.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Nie będzie ślubu Igi i Marcina

Ojciec Igi i Krzysiek wpadną na szatański pomysł! Za plecami Igi postanowią założyć wspólny biznes, który będzie kręcił się wokół zamożnych kobiet. Ich firma będzie oferować bogatym, samotnym paniom różnego rodzaju usługi.

Sławomir Orzechowski na planie "O mnie się nie martw" czuje się doskonale. Wiele przyjemności sprawia mu współpraca z Joanną Kulig.

- Joasia jest fantastyczną partnerką. Umie tekst na pamięć. Ładnie wygląda, także same plusy. Nagrywaliśmy właśnie scenę, w której Iga przekonuje mnie, żeby pojechał do mamy, wrócił do domu, by to małżeństwo z powrotem się skleiło - przyznał aktor w programie "Pytanie na śniadanie".

Oczywiście ojciec Igi trochę skomplikuje życie Małeckiej, która w 4 sezonie "O mnie się nie martw" będzie się cieszyć swoją miłością do Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski). - Iga jest zakochana bez pamięci w Marcinie. Wątek miłosny, poczucia szczęścia między nimi bardzo się rozwija, oni dbają o ten związek - zdradziła Joanna Kulig.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: