SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 9 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 9 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

29.04.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga Małecka (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga Małecka (Joanna Kulig) foto:

''O mnie się nie martw'' 4 odcinek 9 sezonu (odc. 48) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw" 4 odc. 9 w TVP2 premiera w piątek 6.05.2016, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 4 odcinek 9 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 4 odcinek 9 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 4 odcinek 9 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 9 (odc. 48) - streszczenie, co się wydarzy?

Atmosfera na Poziomkowej staje się coraz bardziej napięta. Kinga (Dagmara Bąk( czeka na wyniki testów. Marcin (Stefan Pawłowski) prosi Igę (Joanna Kulig) o pomoc podczas spotkania z klientem. Nie zdaje sobie sprawy, że tym sposobem doprowadzi do nieoczekiwanego obrotu sprawy. Zaabsorbowany swoimi problemami nie dostrzega też narastającej frustracji Laury (Katarzyna Zielińska), która nie kwapi się do współpracy z kancelarią Zarzyckiego (Andrzej Zieliński) i Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk).

Tymczasem Krzysiek (Paweł Domagała) próbuje udowodnić Lenie Fabickiej, że jej piosenka jest plagiatem. Wkrótce za radą Igi rozwiązuje problemy piosenkarki. W dodatku robi to wszystko na oczach Marty (Katarzyna Ankudowicz), która zaczyna żałować, że zgodziła się na wyjazd za granicę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: