SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 8 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 8 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

22.04.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga Małecka (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga Małecka (Joanna Kulig) foto:

''O mnie się nie martw'' 4 odcinek 8 sezonu (odc. 47) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw" 4 odc. 8 w TVP2 premiera w piątek 29.04.2016, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 4 odcinek 8 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 4 odcinek 8 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 4 odcinek 8 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 8 (odc. 47) - streszczenie, co się wydarzy?

Krzysiek (Paweł Domagała) przyłapuje na gorącym uczynku mężczyznę, który zakradł się do mieszkania Ewy (Katarzyna Maciąg). Mężczyzna okazuje się jego znajomym, ale w oczach Krzyśka to wcale nie poprawia jego sytuacji. Przed gniewem Małeckiego ratuje go Teresa. Kobieta patrzy na świat przez różowe okulary, od kiedy przeczytała wydawniczy hit sezonu "Zanim powiesz: kocham" tajemniczej autorki, która chce pozostać anonimowa. Ostatecznie sprawę włamywacza rozsądza pani Irenka (Hanna Śleszyńska), która przypomina też Krzyśkowi, że zaniedbał firmę stworzoną z ojcem Igi (Joanna Kulig).

Tymczasem Iga i Marcin (Stefan Pawłowski) czekają na wyniki badań. Kiedy Małecka dowiaduje się, że Kaszuba znowu spotkał się z Kingą (Dagmara Bąk), zaczyna mieć wątpliwości co do obietnicy, że między nimi nic się nie zmieni. W dodatku stewardesa oznajmia Marcinowi, że stara się o pracę w Emiratach Arabskich, co oznacza przynajmniej pięcioletni wyjazd z Mateuszem (Eryk Pratsko) za granicę. Prawnik reaguje emocjonalnie, co powoduje kolejne obawy Igi. Kobieta chce wypłakać się u Ewy, która właśnie wróciła z Londynu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: