SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 7 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 7 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

15.04.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw4 odcinek 7, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw4 odcinek 7, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto:

''O mnie się nie martw'' 4 odcinek 7 sezonu (odc. 46) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw" 4 odc. 7 w TVP2 premiera w piątek 22.04.2016, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 4 odcinek 7 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 4 odcinek 7 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 4 odcinek 7 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 7 (odc. 46) - streszczenie, co się wydarzy?

Iga (Joanna Kulig) dowiaduje się od Marcina (Stefan Pawłowski) o szczegółach jego znajomości ze stewardesą Kingą (Dagmara Bąk), matką 6-letniego Mateusza (Eryk Pratsko). Próbuje powściągnąć emocje, choć nie jest jej łatwo. Jej rozdrażnienie daje o sobie znać w kolejnym starciu z Grześkiem w ośrodku wychowawczym.

Tymczasem mecenas Kaszuba kolejny raz staje przeciwko swemu ojcu w sprawie o działanie na szkodę spółki. Marek (Krzysztof Stelmaszyk) nie wyczuwa, że syn przechodzi właśnie trudny czas. Sam jest pod presją, bo zmiany w kancelarii zaczynają go przytłaczać i nawet powrót Wiktora (Andrzej Zieliński) niewiele może tu pomóc. Marcin deklaruje swoją pomoc, ale Marek ignoruje jego propozycję.

Krzysiek (Paweł Domagała) także jest w kiepskim nastroju. Po informacji o oświadczynach Tomka (Karol Dziuba), dowiaduje się, że Marta (Katarzyna Ankudowicz) wyjeżdża z Podhalskim do Stanów. Chwyta się nieuczciwych metod i z pomocą Stasia postanawia obrzydzić jej pomysł wyjazdu. Akcja przynosi nieoczekiwany rezultat, a Marta zmienia zdanie o Krzyśku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: