SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 4 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 4 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

18.03.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 4 odcinek 3, Kinga (Dagmara Bąk)
O mnie się nie martw 4 odcinek 3, Kinga (Dagmara Bąk) foto:

''O mnie się nie martw'' 4 odcinek 4 sezonu (odc. 43) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw" 4 odc. 4 w TVP2 premiera w piątek 1.04.2016, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 4 odcinek 4 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 4 odcinek 4 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 4 odcinek 4 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 4 (odc. 43) - streszczenie, co się wydarzy?

Krzysiek (Paweł Domagała) próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji. Nowy współlokator wymusza na nim zmianę przyzwyczajeń. Do Igi (Joanna Kulig) dociera, że Helenka (Maja Kwaśny) powoli przestaje być dzieckiem. Ukochana córeczka wkracza w trudny wiek. W sądzie Marcin (Stefan Pawłowski) broni kobiety oskarżonej o pobicie swojego pasierba. Krytycznie wypowiada się o ojcu pobitego chłopaka, który po siedemnastu latach dowiedział się, że ma syna. Teraz kompletnie mu odbiło.

Laura (Katarzyna Zielińska) ma świadomość, że nie może już dłużej milczeć, a Marcin czuje, że grunt usuwa mu się spod nóg. Jest mu bardzo trudno, tym bardziej, że nie może podzielić się szokującą nowiną z Igą. Poznaje też kogoś, o czyim istnieniu nie miał pojęcia. Małecka ma swoje własne problemy. Kobieta niepokoi się losami ojca, który uciekł z domu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: