SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 3 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 3 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

11.03.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

''O mnie się nie martw'' 3 odcinek 4 sezonu (odc. 42) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw" 4 odc. 3 w TVP2 premiera w piątek 18.03.2016, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 4 odcinek 3 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 4 odcinek 3 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 4 odcinek 3 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 3 (odc. 42) - streszczenie, co się wydarzy?

Marcinowi (Stefan Pawłowski) nie udaje się dotrzeć na rozprawę sądową. Po nocnej wichurze drogę zablokowały powalone drzewa. Prawnik i jego ukochana nie mogą wrócić ze spontanicznego wypadu za Warszawę, do której skłonił ich Krzysiek (Paweł Domagała).

Z nudów Marcin dołącza do miejscowej reprezentacji w lokalnych zawodach wędkarskich. Iga dopinguje go i pomaga, a na koniec zmagań szykuje ciekawą niespodziankę. W zastępstwie za Marcina do sądu idzie Laura (Katarzyna Zielińska), gdzie przy okazji mówi Markowi o decyzjach zawodowych syna. Prawniczka reprezentuje pielęgniarza oskarżonego o zamianę próbek krwi kobiety oskarżonej o kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Po powrocie do kancelarii dostaje niepokojące wieści na temat Marcina i Igi (Joanna Kulig).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: