SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 2 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 2 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

04.03.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto:

''O mnie się nie martw'' 2 odcinek 4 sezonu (odc. 41) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw" 4 odc. 2 w TVP2 premiera w piątek 11.03.2016, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 4 odcinek 2 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 4 odcinek 2 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 4 odcinek 2 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 2 (odc. 41) - streszczenie, co się wydarzy?

Iga (Joanna Kulig) rozpoczyna praktyki w ośrodku wychowawczym. Musi poskromić swój temperament, co nie jest dla niej łatwe. Marcin (Stefan Pawłowski) wraca do Warszawy. Prawnik zamierza ustalić nowe zasady w związku z Igą (Joanna Kulig).

Krzysiek (Paweł Domagała) udaje się do wróżki, by ta pomogła mu odnaleźć właściwą drogę życiową. Nie jest jednak zachwycony jej słowami. Niebawem okazuje się, że wróżka potrzebuje pomocy prawnej. Dzięki Krzyśkowi i Marcie (Katarzyna Ankudowicz) trafia do Marcina. Tymczasem przepowiednia kobiety dotycząca przyszłości Małeckiego zaczyna się spełniać. Po wyjeździe Tomka (Karol Dziuba) do USA w kancelarii zaczyna brakować rąk do pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: