SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 12 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 12 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

20.05.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 4 odcinek 8, Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk)
O mnie się nie martw 4 odcinek 8, Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk) foto:

''O mnie się nie martw'' 4 odcinek 12 (odc. 51) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw" 4 odc. 12 w TVP2 premiera w piątek 20.05.2016, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 4 odcinek 12 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 4 odcinek 12 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 4 odcinek 12 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 12 (odc. 51 - streszczenie, co się wydarzy?

Sytuacja życiowa Kingi (Dagmara Bąk) gwałtownie się komplikuje. Na szczęście kobieta może liczyć na wsparcie Marcina (Stefan Pawłowski). Iga (Joanna Kulig) ma świadomość, że narzeczony angażuje się w sprawy Iwańskiej jedynie z sympatii dla Mateusza (Eryk Pratsko), ale nie podoba jej się powrót atrakcyjnej stewardesy na Poziomkową. Na domiar złego o sprawie Kingi i jej relacjach z Kaszubą dowiaduje się Renata (Katarzyna Gniewkowska).

Mecenas staje przed kilkoma poważnymi wyzwaniami, wśród których apelacja w sprawie Łukasza (Jan Wieczorkowski) nie jest tą najtrudniejszą. W tym czasie Krzysiek (Paweł Domagała) spieszy z pomocą Marcie (Katarzyna Ankudowicz), którą wścibski taksówkarz omyłkowo bierze za Marthę Friday. Gdy sytuacja się komplikuje, oboje proszą o wsparcie Irenkę (Hanna Śleszyńska), której Marta zwierza się ze swoich dylematów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: