SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 11 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 11 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

13.05.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 11 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 11 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

''O mnie się nie martw'' 4 odcinek 11 (odc. 50) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw" 4 odc. 11 w TVP2 premiera w piątek 20.05.2016, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 4 odcinek 11 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 4 odcinek 11 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 4 odcinek 11 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 11 (odc. 50) - streszczenie, co się wydarzy?

Krzysiek (Paweł Domagała) rozwija autorską wersję usług domowych dla singielek z wielkiego miasta. W tym czasie Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) próbują wrócić do równowagi po ostatnich zawirowaniach. Kaszuba staje na rzęsach, by ukochana znowu poczuła się przy nim bezpiecznie.

W kancelarii zaostrza się spór między mecenasem i Laurą (Katarzyna Zielińska) a Markiem (Krzysztof Stelmaszyk). Chodzi o nowego asystenta Łukasza Drzewieckiego. W tym samym czasie w biurze zjawia się rozwodząca się para, która zamierza podzielić majątek. Nowi klienci kancelarii budzą zainteresowanie Igi. Ku radości Krzyśka w Warszawie zjawia się Marta (Katarzyna Ankudowicz). Ich burzliwe spotkanie kończy się w sposób, który zaskakuje oboje.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: