SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 10 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 10 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

06.05.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 10. Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 10. Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

''O mnie się nie martw'' 4 odcinek 10 (odc. 48) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw" 4 odc. 10 w TVP2 premiera w piątek 13.05.2016, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 4 odcinek 10 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 4 odcinek 10 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 4 odcinek 10 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 10 (odc. 49) - streszczenie, co się wydarzy?

Marcinowi (Stefan Pawłowski) puszczają nerwy. W środku nocy jedzie do Łodzi, by na gorąco porozmawiać z Kingą (Dagmara Bąk). Pozostawiona w Warszawie Iga (Joanna Kulig) może jedynie czekać na dalszy rozwój sytuacji. Zdenerwowana zwierza się Andrzejowi (Wojciech Urbański) ze swoich lęków i wątpliwości. Przy okazji udaje jej się porozumieć z Grześkiem (Konrad Skolimowski), wychowankiem ośrodka, z którym do tej pory nie potrafiła się dogadać.

Tymczasem w sortowni odbywa się dla chłopaków przymusowy kurs właściwego postępowania z kobietami. Trenerką jest Ewelinka (Ewelina Serafin), która po lekturze powieści Marthy Friday postanowiła zmienić Jacka (Dawid Zawadzki) i jego przyjaciół w prawdziwych dżentelmenów. Jako pierwszy trudów metamorfozy nie wytrzymuje Pękała, któremu z pomocą przychodzi niezawodna pani Irenka (Hanna Śleszyńska). Wojtek (Wojciech Solarz) nieoczekiwanie odkrywa sekret kobiety.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: