SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Ojciec Igi namiesza w jej związku z Marcinem

O mnie się nie martw 4 sezon. Ojciec Igi namiesza w jej związku z Marcinem

28.12.2015, godz. 11:18
O mnie się nie martw. Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski)
O mnie się nie martw. Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ AKPA

Czy Iga Małecka (Joanna Kulig) i Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) wezmą ślub w 4 sezonie "O mnie się nie martw", którego emisja już wiosną 2016 w TVP2? Nad związkiem zakochanych znów pojawiają się czarne chmury. Sporo zamieszania wprowadzi ojciec Igi. Rolnik Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski) przyjedzie z małej wsi w okolicach na Mazurach do Warszawy i zakończy sielankę narzeczonych, którzy zdecydują się zmienić swoje życie.

"O mnie się nie martw" 4 sezon nowe odcinki wiosną 2016 w TVP2

Sławomir Orzechowski dołączył do obsady "O mnie się nie martw"! W 4 sezonie serialu aktor, którego widzowie znają jako Wargacza z "Rancza" i biskupa z "Ojca Mateusza" zagra Witolda Gajewskiego, ojca Igi Małeckiej, rolnika z Mazur, który nagle przyjedzie w odwiedziny do córki do Warszawy.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Przecieki z nowych odcinków serialu

Po dramatycznym finale 3 serii "O mnie się nie martw", ostrym starciu z Markiem Kaszubą (Krzysztof Stelmaszyk), który zwolnił narzeczoną syna z pracy w kancelarii, Iga dojdzie do wniosku, że przyszła pora na zmiany, że nie może tak bardzo angażować się w pomoc innym i powinna wreszcie skupić się na Marcinie.

Przeczytaj: Druga szansa. Paweł Domagała przeszedł metamorfozę w nowym serialu TVN

Iga wyzna Marcinowi, że chce się zmienić. Również dla Marcina odejście Igi z pracy i pogłębiający się konflikt z Markiem będzie czasem refleksji. By pozbierać myśli, zdecyduje się na rzucenie pracy w kancelarii swojego ojca i wyjazd z Warszawy.

Podczas wyjazdu młody Kaszuba wszystko przemyśli. Dojdzie do wniosku, że ma dość byłych partnerów Igi - Krzyśka (Paweł Domagała) i Filipa (Piotr Jankowski) oraz jej siostry Doroty (Angelika Kurowska), a także wszystkich tych ludzi, którzy burzą ich szczęśćie. Namówi Igę, by zadbali o równowagę w ich związku, skupili się na sobie i ich zbliżającym się ślubie.

Szczęście zakochanych zrujnuje jednak Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski). Ojciec Igi, który razem z żoną prowadzi gospodarstwo rolne we wsi niedaleko Rucianego na Mazurach namiesza między Małecką a Kaszubą.

Zdjęcia do 4 sezonu "O mnie się nie martw", które ruszyły w połowie grudnia, potrwają aż do kwiernia 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: