SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin rozstaną się!

O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin rozstaną się!

05.03.2016, godz. 02:30
O mnie się nie martw 4, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

W życiu bohaterów "O mnie się nie martw" dojdzie do dużych zmian. W 2 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga (Joanna Kulig, 34 l.) i Marcin (Stefan Pawłowski, 30 l.) postanawiają się rozstać, co sprawi, że ich życie całkowicie się zmieni...

Iga i Marcin  "O mnie się nie martw" cały czas będą mieli wątpliwości, czy ich związek ma sens. Niestety, w 2 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" ich drogi rozejdą się. Iga traci pracę w kancelarii i stara się poukładać na nowo życie, chce się zmienić. Przeszłość postanawia zostawić za sobą. Marcin także odchodzi z kancelarii. Jednak, jak to w ich związku bywa, może zdarzyć się tak, że para do siebie wróci.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma syna z kochanką ze studiów

Duże zmiany szykują się także u Tomka (Karol Dziuba, 25 l.) i Marty (Katarzyna Ankudowicz, 35 l.). Chłopak wyjedzie na trzy tygodnie do Nowego Jorku i właśnie wtedy podejmie ważną decyzję - czy chce być z Martą.

Natomiast Krzysiek (Paweł Domagała, 32 l.) postanawia wziąć się w garść. Będzie chciał udowodnić rodzinie i przyjaciołom, że potrafi poukładać swoje życie, dlatego postanawia zostać kierowcą karetki pogotowia. 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 4 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: