SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Czy Marcin Kaszuba jest ojcem Mateusza? Są już wyniki badań DNA

O mnie się nie martw 4 sezon. Czy Marcin Kaszuba jest ojcem Mateusza? Są już wyniki badań DNA

29.04.2016, godz. 21:31
O mnie się nie martw 4 odcinek 6. Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 odcinek 6. Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Chwila prawdy w "O mnie się nie martw"! Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) długo czekał na moment, w którym pozna wyniki badań DNA, które mają potwierdzić czy jest ojcem 6-letniego Mateusza (Eryk Pratsko), syna byłej kochanki Kingi (Dagmara Bąk). W 9 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin odbiera wyniki i wpatrując się w nie aż blednie. Co wykaże test DNA? Czy Mateusz jest synem Marcina?

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 9 - piątek, 6.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin Kaszuba z "O mnie się nie martw" pokochał Mateusza jak własne dziecko nie mając pewności czy Kinga mówi mu prawdę. Jeden dzień z synem byłej kochanki wystarczył, by prawnik zapragnął być jego ojcem. Zaczął już nawet planować jak będzie wyglądało jego życie jeśli faktycznie okaże się ojcem Mateusza.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga w ciąży z Marcinem?

Właśnie dlatego takim ciosem była dla niego wiadomość, że Kinga chce się przeprowadzić do Dubaju i tam pracować jako stewardesa. Pokłócił się nawet z Kingą o to, że zamierza robić karierę kosztem dziecka. Była kochanka Kaszuby uprzedziła go, że dopóki nie wiadomo czy jest ojcem Mateusza nie ma prawa do żadnej decyzji w sprawie jego wychowania.

W 9 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin bardzo emocjonalnie reaguje na samą myśl, że może stracić syna. A przecież jeszcze nie wie czy 6-latek jest jego dzieckiem. W takiej sytuacji Iga Małecka (Joanna Kulig) nabiera obaw, że jej miłość nie wystarczy, by zatrzymać przy sobie Marcina.

Kiedy Mateusz przyjeżdża razem z Kingą do Warszawy Iga z bólem serca patrzy jak chłopiec przytula się do Kaszuby i nazywa go swoim tatą. Małecka przełamuje się jednak i proponuje Kindze opiekę nad jej synem gdy stewardesa ma rozmowę o pracę. Zabiera Mateusza do swojego mieszkania. Chłopiec poznaje córki Igi.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Paweł Domagała uwielbia rozśmieszać ludzi jako Krzysiek Małecki

Tego samego dnia Marcin dostaje wyniki badań DNA potwierdzających czy jest ojcem Mateusza. Kaszuba idzie sam do laboratorium, choć ojciec Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) proponował mu, że będzie z nim w tak ważnym momencie. Prawnik zwleka z otworzeniem koperty. Idzie na długi spacer, by uporać się ze swoimi myślami.

Co ostatecznie wykażą testy na ojcostwo? Czy związek Igi i Marcina przetrwa tę burzę? O tym widzowie przekonają się dopiero 10 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: