SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Powrót Ewy. Iga wypłakuje się przyjaciółce

O mnie się nie martw 4 sezon. Powrót Ewy. Iga wypłakuje się przyjaciółce

22.04.2016, godz. 21:00
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 8. Iga Małecka (Joanna Kulig), Ewa (Katarzyna Maciąg)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 8. Iga Małecka (Joanna Kulig), Ewa (Katarzyna Maciąg) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Przyjaciółki z serialu "O mnie się nie martw" znowu razem. Na tę chwilę Iga Małecka (Joanna Kulig) czekała od miesięcy. W 8 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" do Polski wraca do Londynu Ewa (Katarzyna Maciąg). To idealny moment na jej powrót, bo właśnie teraz Iga potrzebuje Ewy najbardziej. Przyszłość związku z Marcinem Kaszubą (Stefan Pawłowski) jest zagrożona, więc Iga musi się komuś wypłakać.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 8 - piątek, 29.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iga i Ewa z "O mnie się nie martw" przyjaźnią się od lat i zawsze były dla siebie wsparciem w trudnych chwilach. Taki moment dla Igi właśnie nadchodzi w 8 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" gdy razem z Marcinem w napięciu czeka na wyniki testów DNA mających potwierdzić czy 6-letni Mateusz (Eryk Pratsko) rzeczywiście jest jego synem.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Kinga zabierze Marcinowi syna Mateusza i wyjedzie z Polski

Iga panicznie boi się tej chwili. Nie dlatego, że Marcin może być ojcem, ale dlatego, że dziecko zmieni ich życie i zburzy względny spokój panujący w ich rodzinie. Małecka cały czas obawia się, że jeśli test na ojcostwo okaże się pozytywny, to Marcin od niej odejdzie, by stworzyć Mateuszowi rodzinę z Kingą (Dagmara Bąk).

W 8 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" iga i Marcin czekają na wyniki badań. Kiedy Małecka dowiaduje się, że Kaszuba znowu spotkał się z Kingą, zaczyna mieć wątpliwości co do obietnicy, że między nimi nic się nie zmieni.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin będą mieli dziecko?! Marek Kaszuba podejrzewa ciążę Igi

W dodatku stewardesa oznajmia Marcinowi, że stara się o pracę w Emiratach Arabskich, co oznacza przynajmniej pięcioletni wyjazd z Mateuszem za granicę. Prawnik reaguje emocjonalnie, co powoduje kolejne obawy Igi. Małecka chce wypłakać się u Ewy, która właśnie wróciła z Londynu.

Ewa wyjechała do Anglii kilka miesięcy temu, by być razem ze swoim mężem Piotrkiem (Fabian Kocięcki), który tam mieszka i pracuje. Czy powrót Ewy do Polski oznacza koniec jej małżeństwa? Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach "O mnie się nie martw".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: RIA NOVOSTI
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: