SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marek Kaszuba zemdleje. Co z stanie z ojcem Marcina?

O mnie się nie martw 4 sezon. Marek Kaszuba zemdleje. Co z stanie z ojcem Marcina?

22.04.2016, godz. 20:30
O mnie się nie martw 4 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk)
O mnie się nie martw 4 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Dramatyczne sceny w "O mnie się nie martw"! Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) będzie bliski śmierci kiedy w 8 docinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" pod wpływem silnego stresu i emocjonującej rozmowy z klientem ojciec Marcina (Stefan Pawłowski) nagle źle się poczuje. Prawnik złapie się za brzuch i upadnie na podłogę. Czy Marek z "O mnie się nie martw" jest chory?

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 8 - piątek, 29.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W serialu "O mnie się nie martw" po odejściu Marcina z kancelarii Kaszuby i Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński) Marek nie ma chwili wytchnienia. Nie dość, że nie ma wsparcia we wspólniku, to jeszcze brakuje mu ludzi do pracy.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Kinga zabierze Marcinowi syna Mateusza i wyjedzie z Polski

W ślad za Marcinem poszli bowiem Asia (Aleksandra Domańska) i Tomek Podhalski (Karol Dziuba), który lada moment wyjeżdża z Martą (Katarzyna Ankudowicz) do USA. Kaszuba senior doprowadził kancelarię niemal do ruiny. I wychodzi na to, że nikt nie chce z nim pracować. Co prawda Marcin zaoferował ojcu pomoc w prowadzeniu spraw, ale Marek uniósł się dumą i odmówił.

W 8 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" przepracowany, zmęczony, rozdrażniony i zestresowany Kaszuba nie panuje nad emocjami podczas trudnej rozmowy z klientem, który grozi prawnikowi pozwem sądowym. Zostaje bowiem w kancelarii zupełnie sam, bo Marta bierze dzień urlopu.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin będą mieli dziecko?! Marek Kaszuba podejrzewa ciążę Igi

Nagle Marek zaczyna czuć przeszywający ból brzucha. Nie jest w stanie złapać tchu. Mdleje upadając na podłogę. W jego gabinecie natychmiast pojawia się Iga Małecka (Joanna Kulig), która udziela mu pomocy.

Narzeczona Marcina przyjeżdża do kancelarii z dokumentami. Przypadek sprawia, że to właśnie ona pomaga przyszłemu teściowi. Kaszuba senior aż do tej chwili lekceważył niepokojące objawy wskazujące na to, że powinien zwolnić tempo i zadbać o swoje zdrowie.

Czy po tym jak śmierć zajrzała mu w oczy zmieni swoje podjeście do życia i załagodzi swój spór z Marcinem? W 8 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga dzwoni po Marcina, który na wieść o tym, że jego ojciec źle się poczuł natychmiast do niego przyjeżdża. Kaszuba senior uważa jednak, że nic mu nie jest i nie zgadza sięm by wezwać pogotowie ratunkowe.

Marcin zauważa, że jego ojciec pracuje ponad swoje siły. Często także w nocy. I do tego nie ma żadnej pomocy. Stara się przekonać go, by przyjął jego pomoc, ale Marek konsekwentnie odmawia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: