SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin zarzuci Kindze, że jest złą matką!

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin zarzuci Kindze, że jest złą matką!

29.04.2016, godz. 07:40
O mnie się nie martw 4 odcinek 8, Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 odcinek 8, Marcin (Stefan Pawłowski) foto:

Kinga (Dagmara Bąk) z serialu "O mnie się nie martw" odbierze Marcinowi (Stefan Pawłowski) syna? Sprawa jest skomplikowana. W 8 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Prawnik jeszcze nie ma pewności, że to on jest ojcem Mateuszka (Eryk Pratsko), ale czuje, że łączy go z nim silna więź. Gdy stewardessa mówi mu o swoich planach przeprowadzki z synem za granicę, Kaszuba od razu protestuje. Co wydarzy się w 8 odcinku "O mnie się nie martw"4?

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 8 - piątek, 29.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw"4 Marcin Kaszuba wciąż czeka na wyniki badań DNA, które potwierdzą lub wykluczą jego pokrewieństwo z Mateuszkiem.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Kinga zabierze Marcinowi syna Mateusza i wyjedzie z Polski

Prawnik oswoił się już z myślą, że ma dziecko i mimo, że nie ma jeszcze stu procentowej pewności podchodzi do sprawy bardzo emocjonalnie. Gdy w 8 odcinku "O mnie się nie martw"4 Kinga oznajmia Marcinowi, że stara się o pracę w Emiratach Arabskich. To oznacza kilkuletni wyjazd z Mateuszem za granicę. Kaszuba próbuje wybić Kindze ten pomysł z głowy, ale stewardessa ma mocne argumenty.

Chodzi o jej przyszłość, a Marcin jeszcze nie ma potwierdzenia swojego ojcostwa. Czy Kaszuba przekona matkę chłopca, żeby pozwoliła mu zostać w Polsce i nadal mieszkać z babcią? Prawnik nie chce stracić dziecka, o którego istnieniu dopiero się dowiedział.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin będą mieli dziecko?! Marek Kaszuba podejrzewa ciążę Igi

- Marcin ty chyba nie rozumiesz jaka to jest dla mnie szansa. Popracuję tam dziesięć lat i będę ustawiona do końca życia - tłumaczy się Kinga.
- I przez cały ten czas Mateuszem zajmować się będą obce opiekunki w obcym kraju.
- Przede wszystkim pójdzie do dobrej szkoły i nauczy się biegle angielskiego
- Tego może nauczyć się tutaj - protestuje Marcin.
- Ale to już nie jest twoja sprawa. Jak okaże się, że jesteś jego tatą to będziemy o tym rozmawiać (..)
- Zastanów się poważnie, zanim odetniesz Mateusza od wszystkiego, co zna i z czym czuje się bezpiecznie – prosi Marcin, ale rozmowę przerywa im telefon od Igi.

Jaki będzie finał tej sprawy? Nie wiadomo jeszcze jaką decyzję podejmie Kinga, ale możecie być pewni, że Małecka będzie wściekła, gdy dowie się o spotkaniu Marcina z dawną kochanką!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: