SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Kinga zabierze Marcinowi syna Mateusza i wyjedzie z Polski

O mnie się nie martw 4 sezon. Kinga zabierze Marcinowi syna Mateusza i wyjedzie z Polski

13.04.2016, godz. 14:45
O mnie się nie martw 4 sezon. Kinga (Dagmara Bąk), Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon. Kinga (Dagmara Bąk), Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin (Stefan Pawłowski) foto:

Kinga (Dagmara Bąk) z "O mnie się nie martw" zabierze Mateusza (Eryk Pratsko) i ucieknie z nim za granicę? W 8 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" stewardessa uprzedza Marcina (Stefan Pawłowski), że stara się o pracę w Emiratach Arabskich. Jeśli wszystko pójdzie po jej myśli, konieczna będzie przeprowadzka, a Kaszuba straci syna, którego dopiero poznał! Prawnik na to nie pozwoli, a Iga Małecka (Joanna Kulig) zacznie niepokoić się o swój związek z Marcinem.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 8 - piątek, 29.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 8 odcinku "O mnie się nie martw"4 Marcin Kaszuba przeżyje prawdziwy szok. Po pierwsze odbierze wyniki badań DNA, po drugie, jego odnaleziona rodzina z Kingą na czele postanowi wyjechać za granicę! Czy to znaczy, że Kaszuba straci syna, o którego istnieniu dopiero się dowiedział?

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że Kaszuba jest ojcem

Iga wspiera Marcina i razem z nim czeka na wyniki badań. Choć nie daje tego po sobie poznać, jest szalenie zazdrosna. Kiedy Małecka dowiaduje się, że Kaszuba znowu spotkał się z Kingą, zaczyna mieć wątpliwości co do obietnicy, że między nimi nic się nie zmieni.

W dodatku w 8 odcinku "O mnie się nie martw"4 stewardesa oznajmia Marcinowi, że stara się o pracę w Emiratach Arabskich, co oznacza przynajmniej pięcioletni wyjazd z Mateuszem za granicę. Prawnik reaguje emocjonalnie, co powoduje kolejne obawy Igi.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba na komisariacie. Syn Kingi ucieka do Marcina

Czy Mateuszek okaże się dzieckiem Marcina? Czy Kinga wyjedzie za granicę i zabierze prawnikowi dziecko? Kaszuba na to nie pozwoli i będzie walczyć o swojego syna - oczywiście jeśli badania DNA potwierdzą jego ojcostwo. Iga ma poważne powody do zmartwień. Jej związek wisi na włosku!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: