SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin pokochał Mateusza jak syna. Laura ostrzega Marcina

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin pokochał Mateusza jak syna. Laura ostrzega Marcina

22.04.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 7. Laura (Katarzyna Zielińska), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 7. Laura (Katarzyna Zielińska), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Czy Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" jest ojcem Mateusza (Eryk Pratsko), syna swojej dawnej kochanki Kingi (Dagmara Bąk)? To wykażą dopiero badania DNA, ale prawnik świetnie się czuje w roli taty. 6-letni Mateusz podbija jego serca do tego stopnia, że w 7 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin przyłapuje się na myśli, że chciałby być ojcem chłopca. Laura Curyło (Katarzyna Zielińska) ostrzega Kaszubę, by uważał, bo może zrobić krzywdę sobie i dziecku.

"O mnie się nie martw" 4 odcinek 7 - piątek, 22.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Igi i Marcina z "O mnie się nie martw" staje pod znakiem zapytania po tym jak Kaszuba przyznał się ukochanej, że może być ojcem dziecka swojej dawnej kochanki.

Dopiero w 7 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga dowiaduje się od Marcina o szczegółach jego znajomości ze stewardesą Kingą, matką 6-letniego Mateusza. Próbuje powściągnąć emocje, choć nie jest jej łatwo. Nie może zrozumieć dlaczego Marcin tak długo ją oszukiwał.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że ma dziecko z byłą kochanką?

W przypływie złości Iga grozi mu nawet, że od niego odejdzie jeśli dalej będzie miał przed nią tajemnice. Żąda też, by Marcin jak najszybciej dowiedział się czy jest ojcem Mateusza. Uświadamia narzeczonemu, że wzajemne pretensje i kłamstwa i niedomówienia mogą zniszczyć ich miłość.

Kaszuba doskonale rozumie ukochaną, ale z drugiej strony ciężko mu zrezygnować z kontaktów z Mateuszem. Po jednym wspólnie spędzonym dniu narodziła się między nimi silna więź. 6-latek nie ukrywa, że bardzo chciałby, by Marcin był jego tatą. Prawnik też zaczyna tego chcieć.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek i Marta będą razem? To dla Małeckiego sekretarka odrzuci oświadczyny Tomka

W 7 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Laura zauważa, że Marcin bardzo angażuje się w rolę ojca. Kiedy Mateusz przysyła swojemu nowemu tacie obrazek, który narysował specjalnie dla niego, Kaszuba wzrusza się. W pewnej chwili myśli nawet o tym, że chciałby być ojcem Mateusza.

- Nie wkręcaj się w to dopóki nie poznasz oficjalnych wyników - radzi mu Laura. - Wcale się nie wkręcam - zapewnia Marcin, ale koleżanka mu nie wierzy, bo widzi co się dzieje.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: