SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek zakochał się w Marcie

O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek zakochał się w Marcie

22.04.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 4. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 4. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Miłość dopadła Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała) z "O mnie się nie martw" w najmniej spodziewanym momencie. W 7 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Krzysiek pogrąża się w smutku na wieść, że sekretarka Marta (Katarzyna Ankudowicz) przyjęła oświadczyny Tomka Podhalskiego (Karol Dziuba) i wyjeżdża z nim do USA. Dopiero 12-letni Staszek (Kacper Olszewski) uświadamia Małeckiemu, że zakochał się w Marcie.

"O mnie się nie martw" 4 odcinek 7 - piątek, 22.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kto by pomyślał, że Krzysiek Małecki z "O mnie się nie martw" zdoła kiedyś zapomnieć o swojej Iguni (Joanna Kulig) i zakochać się w innej kobiecie. Wygląda jednak na to, że serce Krzysztofa skradła sekretarka Marta, której do tej pory świadczył tylko usługi w ramach swojej firmy.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że ma dziecko?

Dzięki Małeckiemu nieszczęśliwa i samotna Marta, która miesiącami czekała na oświadczyny Tomka, wreszcie usłyszała z ust prawnika prośbę, by została jego żoną. Po bójce, podczas której Krzysiek wygarnął prawnikowi, że nie docenia tak wspaniałej kobiety, Tomek się oświadczył. I dopiero wtedy Małecki zrozumiał, że sekretarka stała mu się szczególnie bliska.

W 7 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Krzysiek jest w kiepskim nastroju. Po informacji o oświadczynach Tomka, dowiaduje się, że Marta wyjeżdża z Podhalskim do Stanów. Dla Staszka sprawa jest jasna - tu chodzi o miłość. - Pan się po prostu zabujał - stwierdza chłopiec.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marta dla Krzyśka odrzuci oświadczyny Tomka

-
Nie zabujał młody człowieku. Tylko szkoda mi takiej fajnej, młodej, wartościowej dziewczyny, żeby jechała do Ameryki bizony wypasać - broni się Małecki.

Mimo, że wypiera się tego uczucia, to chwyta się nieuczciwych metod i z pomocą Stasia, który jest także jego doradcą biznesowym, postanawia obrzydzić jej pomysł wyjazdu. Akcja przynosi nieoczekiwany rezultat, a Marta zmienia zdanie o Krzyśku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: