SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek i Marta będą razem? To dla Małeckiego sekretarka odrzuci zaręczyny Tomka

O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek i Marta będą razem? To dla Małeckiego sekretarka odrzuci zaręczyny Tomka

05.04.2016, godz. 17:45
O mnie się nie martw 4 odc. 4, Krzysiek Młecki (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 odc. 4, Krzysiek Młecki (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto:

Krzysiek (Paweł Domagała) uwiedzie Martę (Katarzyna Ankudowicz)? W 7 odcinku "O mnie się nie martw"4 Małecki dowie się, że Tomek (Kamil Dziuba) oświadczył się sekretarce i postanowi zrobić wszystko, żeby wybić Marcie z głowy małżeństwo z prawnikiem. Dla Krzyśka Marta rzuci Podhalskiego? Nieoczekiwany obrót zdarzeń w "O mnie się nie martw"4!

"O mnie się nie martw" 4 odcinek 7 (odc. 46) - piątek, 22.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw"4 chyba nikt nie spodziewa się takiego obrotu sytuacji. W 7 odcinku "O mnie się nie martw"4 Małecki zdobędzie Martę!

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że ma dziecko z byłą kochanką?

Krzysiek po raz pierwszy odwiedził Martę, kiedy sekretarka wezwała go do siebie z powodu choroby. Małecki znają się nią, zrobił jej zakupy i był nią dosłownie zachwycony!

Potem Marta zaprosiła Krzyśka do sypialni, ale tylko po to, by postawił jej bańki na plecach. W tej sytuacji nakrył ich jednak Tomek, który oskarżył partnerkę o zdradę!

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Krwawa bójka Krzyśka i Tomka o Martę - ZDJĘCIA

W 6 odcinku "O mnie się nie martw" prawnik wda się w bójkę z Krzyśkiem, żeby odzyskać Martę. Uda się, ale tylko na chwilę. W 46 odcinku "O mnie się nie martw" Małecki będzie załamany, gdy dowie się, że Podhalski oświadczył się Marcie i zaproponował jej wspólny wyjazd do USA.

Były mąż Igi (Joanna Kulig) zacznie działać. Szybko obrzydzi sekretarce wyjazd za granicę i znów wyprzedzi Tomka w rywalizacji. Plan Krzyśka przyniesie zaskakujące efekty! To dla Małeckiego Marta odrzuci zaręczyny Tomka i postanowi zostać w Polsce?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: