SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin powie Idze, że ma syna. Mateusz ucieknie do Marcina

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin powie Idze, że ma syna. Mateusz ucieknie do Marcina

15.04.2016, godz. 20:27
O mnie się nie martw 4 odcinek 6. Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 odcinek 6. Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Czy Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" będzie ojcem 6-letniego Mateusza (Eryk Pratsko), syna swojej byłej kochanki Kingi (Dagmara Bąk)?  To wykażą testy DNA. Do czasu aż Marcin nie dostanie wyników testów na ojcostwo, nie powie o tym Idze Małeckiej (Joanna Kulig). W 6 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" sprawy zaczynają się jednak komplikować, bo Mateusz ucieka z domu, by spotkać się ze swoim tatą.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 6 - piątek, 15.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Atmosfera w nowej kancelarii Marcina i Laury Curyło (Katarzyna Zielińska) jest napięta. W 6 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Laura jest zła na Marcina za to, co stało się podczas rozprawy Łukasza (Jan Wieczorkowski), ale rozumie, że prawnik znajduje się w trudnej sytuacji.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że Kaszuba jest ojcem

Kaszuba wciąż ukrywa przed Igą, że być może ma syna. Kontaktuje się z byłą kochanką, by powiadomić ją, że wysyła do laboratorium próbki do testów DNA. Kinga mówi synowi, że być może Kaszuba jest jego ojcem. - Ale jest czy nie jest? - pyta niecierpliwie 6-latek. - Na to będziemy musieli trochę poczekać - uprzedza go Kinga.

Chłopiec marzy o tym, by mieć takiego tatę jak Marcin. Do tej pory mama mówiła mu, że jego ojciec jest za granicą. Mateuszowi bardzo brakuje kontaktów z tatą. Kiedy Kinga wylatuje służbowo do Paryża, a 6-latek zostaje pod opieką babci, korzysta z pierwszej okazji i ucieka do Marcina.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek i Marta będą razem? To dla Małeckiego sekretarka odrzuci zaręczyny Tomka

Marcin, obawiając się reakcji Igi, nie mówi jej o tym, że spotykał się z byłą kochanką Kingą i że poddał się testom na ojcostwo. W 6 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" dzwoni do Laury z posterunku policji. - Właśnie mi powiedzieli, że ten chłopiec, syn Kingi Iwańskiej, uciekł z domu...
- Jak to? 6-latek uciekł z domu? Dokąd?
- Do mnie... - odpowiada zaskoczony Marcin.

Kaszuba przyjeżdża po chłopca i zabiera go ze sobą, by Mateusz nie trafił do izby dziecka. Do czasu powrotu Kingi ma się zaopiekować jej dzieckiem. Od razu łapie z nim świetny kontakt. Zaprasza 6-latka na tor gokartowy, bo Mateusz lubi samochody wyścigowe i tak jak kiedyś Marcin zbiera resoraki. 

Syn Kingi szybko podbija serce Marcina. Sympatyczny, bystry i rezolutny chłopiec zaczyna traktować Kaszubę jak swojego ojca i najlepszego kumpla. Marcin łapie się nawet na myśli, że wcale nie byłoby tak źle, gdyby testy DNA wykazały, że jest ojcem Mateusza.

Co więcej - zastanawia się czy nie uznać go za syna jeszcze przed poznaniem wyników testów na ojcostwo. Rezygnuje tylko ze względu na Igę, której nie jest w stanie powiedzieć, że być może jest ojcem syna Kingi.

Ale sprawy komplikują się jeszcze bardziej gdy w 6 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" ojciec Igi zauważa Marcina z Kingą i Mateuszem. Od razu dzwoni do córki. A kiedy Marcin wraca do domu ukochana pyta go wprost czy ma drugą rodzinę.

Czy Mateusz będzie synem Marcina Kaszuby? Odpowiedź na to pytanie widzowie poznają w kolejnych odcinkach "O mnie się nie martw".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: