SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek i Tomek pobiją się o Martę

O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek i Tomek pobiją się o Martę

22.03.2016, godz. 14:00
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 4. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 4. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Podejrzenie o zdradę i bójka w serialu "O mnie się nie martw"! Bliska przyjaźń, która połączy Martę (Katarzyna Ankudowicz) i Krzyśka (Paweł Domagała), doprowadzi mecenasa Tomka Podhalskiego (Karol Dziuba) do tak nagłego wybuchu gniewu, że w 6 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" rzuci się z pięściami na Małeckiego. Tylko szybka reakcja Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) zapobiegnie rozlewowi krwi w budynku sądu.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 6 - piątek, 15.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czym tak bardzo Krzysiek Małecki z "O mnie się nie martw" narazi się Tomkowi Podhalskiemu, że chłopak Marty tak brutalnie go zaatakuje? Zacznie się od tego, że w 4 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Tomek przyłapie ich razem w niedwuznacznej sytuacji w sypialni Marty.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Paweł Domagała uwielbia rozśmieszać ludzi jako Krzysiek Małecki

Ciężko chora sekretarka skorzysta z Krzyśka, który właśnie założył firmę oferującą różne usługi samotnym kobietom. Małecki zrobi Marcie zakupy i na sspecjalną prośbę postawi jej bańki na plecach. Właśnie wtedy ze szkolenia w USA wróci Tomek. Widok półnagiej Marty i Krzyśka, który masuje ją po plecach będzie dla niego oznaczał tylko jedno - zdradę.

Mecenas Podhalski nie przyzna się Marcie, że widział ją z Małecki. Zamiast tego będzie dusił w sobie złość. Marta zacznie podejrzewa, że nigdy nie doczeka się oświadczyn ukochanego, bo Tomek coraz częściej będzie jej wypominał przyjaźń z Krzyśkiem.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Pierwsze spotkanie Marcina z Mateuszem

W 6 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Krzysiek postanowi interweniować, by ratować związek Maty i Tomka. Niestety osiągnie skutek odwrotny od zamierzonego. Jak podaje "Świat Seriali" interwencja Krzyśka tylko utwierdzi Tomka w przekonaniu, że Marta go zdradziła.

Na sądowym korytarzu Podhalski da upust swojej wściekłości. Rzuci się na Małeckiego. Szarpaniana szybko przerodzi się w bójkę kiedy Krzysiek nazwie Tomka "kudłatym" i wykrzyczy mu prosto w twarz, że Marta jesyt mu wierna.

Tomek zlekceważy dobre rady Krzyśka, który poleci mu, by bardziej troszczył się o Martę. W przypływie gniewu z całej siły uderzy Krzyśka w nos. W obronie Małeckiego stanie Marcin, a Tomek podejmie ważną decyzję.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: