SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka wściekła na ojca! Witold rozwodzi się z żoną

O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka wściekła na ojca! Witold rozwodzi się z żoną

08.04.2016, godz. 20:15
O mnie się nie martw 4 odcinek 6. Iga Małecka (Joanna Kulig), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski)
O mnie się nie martw 4 odcinek 6. Iga Małecka (Joanna Kulig), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ AKPA

Rozwód w "O mnie się nie martw"! Iga Małecka (Joanna Kulig) wciąż nie jest świadoma, że Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) ma przed nią tajemnicę. W 6 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" ma inne zmartwienie. Jej głowę zaprząta ojciec, który tak świetnie radzi sobie w Warszawie, że nie zamierza wracać do żony na Mazury. Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski) zjawia się w kancelarii, bo chce złożyć pozew o rozwód. Iga wpada w szał!

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 6 - piątek, 15.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Życie Igi i Marcina z "O mnie się nie martw" tylko z pozoru jest szczęśliwą sielanką. Kaszuba wciąż ukrywa przed narzeczoną, że spotkał się z byłą kochanką Kingą, która twierdzi, że jest ojcem jej syna.

W 6 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga niepokoi się o ukochanego, który coraz cześciej wyjeżdża gdzieś z Warszawy. Prawnik, w tajemnicy przed Igą, odwiedza Kingę i Mateusza (Eryk Pratsko). Małecka nawet nie podejrzewa jaką "niespodziankę" szykuje jej los.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że Kaszuba jest ojcem

Jakby tego było mało, to w 6 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Witold Gajewski zaskakuje córkę informacją, że rozwodzi się z jej matką Lucyną. Ojciec Igi zjawia się w kancelarii u Marcina i Laury (Katarzyna Zielińska). Prosi mecenas Curyło, by przygotowała pozew o rozwód. - Czyli jest pan zdecydowany - dopytuje Gajewskiego prawniczka. - Nie mam innego wyjścia - wyjasnia Witold.

Na wieść o planach ojca Iga wpada we wściekłość. - Tobie do końca odbiło, oszalałeś! - krzyczy na niego.
- Dobrze, ale nie pozwolę sobie rogów przyprawiać! - tłumaczy się Witold, który podejrzewa żonę o romans.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Krwawa bójka Krzyśka i Tomka o Martę - ZDJĘCIA

Ojciec Igi wiąże swoją przyszłość z Warszawą gdzie właśnie rozkręca biznes ze swoim byłym zięciem Krzyśkiem (Paweł Domagała). Firma Gajewskiego i Małeckiego, która oferuje różne usługi samotnym kobietom ma coraz więcej klientek. Ale Iga nie zamierza dopuścić do rozwodu rodziców. Przekonuje ojca, by wrócił do domu na Mazurach i dogadał się z Lucyną.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Julia Tryzno
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: