SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Powrót matki Marcina. Renata Kaszuba zaprzyjaźni się z Igą

O mnie się nie martw 4 sezon. Powrót matki Marcina. Renata Kaszuba zaprzyjaźni się z Igą

01.04.2016, godz. 19:30
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 5. Iga (Joanna Kulig), Renata Kaszuba (Katarzyna Gniewkowska)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 5. Iga (Joanna Kulig), Renata Kaszuba (Katarzyna Gniewkowska) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Do serialu "O mnie się nie martw" wraca matka Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski)! Iga Małecka (Joanna Kulig) jest zaskoczona kiedy w 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" spotyka na zakupach Renatę (Katarzyna Gniewkowska). Przyszła teściowa rzuca jej się na szyję i zaprasza na babskie pogaduszki. A potem Renata informuje swojego męża Marka (Krzysztof Stelmaszyk), że chce się spotkać z Marcinem, Igą, jej córkami i ojcem Witoldem (Sławomir Orzechowski) na rodzinnej kolacji. Tyle tylko, że Kaszuba senior nie jest tym zainteresowany.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 5 (odc. 44) - piątek, 8.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Matka Marcina Kaszuby z "O mnie się nie martw", w przeciwieństwie do jego ojca, akceptuje związek syna z Igą Małecką. Renata wychodzi z założenia, że skoro Marcin jest szczęśliwy i spełnia się w roli taty dwóch córek Igi, to ona nie ma prawa się wtrącać.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Krwawa bójka Krzyśka i Tomka o Martę - ZDJĘCIA

Właśnie dlatego tak entuzjastycznie reaguje na widok Igi, którą przypadkiem spotyka w sklepie dla kobiet w 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw". Renata przytula Igę i obdarza ją serdecznym uśmiechem. Iga odwdzięcza się tym samym. - Co pani tu robi? Marcin mi nic nie powiedział... - pyta zaskoczona.

- Bo sam się niedawno dowiedział - wyjaśnia Renata i od razu zaprasza przyszłą synową na kawę, by mogły trochę porozmawiać. W końcu mają sobie co opowiadać. W życiu Marcina i Igi nastąpiło sporo zmian. Zamieszkali razem, młody Kaszuba otworzył własną kancelarię i odciął się od ojca.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że ma dziecko z byłą kochanką?

Renata Kaszuba postanawia działać, by od nowa zjednoczyć rodzinę. Szczególnie teraz kiedy Marcin i Marek wkroczyli na wojenną ściężkę. W 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" obwieszcza mężowi, że zaprosiła Igę, Marcina razem z córkami i ojcem Igi na rodzinną kolację.

- Powiedz, że żartujesz... - Marek nie jest zachwycony z takiego obrotu spraw.

Tymczasem Marcin cały czas myśli o tym, że być może jest ojcem 6-letniego Mateusza (Eryk Pratsko). Tego dnia była kochanka Kinga (Dagmara Bąk) decyduje się na wyznanie, które totalnie mecenasa zaskakuje. Roztargnienie prawnika nie uchodzi uwadze jego rodziców, a Iga nie potrafi zrozumieć, dlaczego Kaszuba nie jest zainteresowany wspólną kolacją z rodzicami i jej ojcem.

Z kolei Iga popada w konflikt z Grześkiem (Konrad Skolimowski), podopiecznym ośrodka wychowawczego, który nie zamierza się jej słuchać. Wychowawca w ośrodku, Andrzej Werner (Wojciech Urbański) kolejny raz musi interweniować.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: