SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin nie pamięta byłej kochanki Kingi. Jest ojcem jej syna Mateusza?

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin nie pamięta byłej kochanki Kingi. Jest ojcem jej syna Mateusza?

08.04.2016, godz. 20:16
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 5 Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 5 Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" stanie oko w oko z Kingą (Dagmara Bąk)! W 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" dawni kochankowie "na jedną noc" w końcu się spotkają. Stewardessa poinformuje prawnika, że mają 6-letniego syna! Mateuszek (Eryk Pratsko) nigdy nie znał swojego ojca - aż do teraz. Wyznanie kochanki sprzed lat będzie dla Kaszuby szokiem! Ale czy Kinga mówi prawdę i Mateusz jest synem Marcina?

"O mnie się nie martw" 4 odcinek 5 - piątek, 8.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 4 sezonie "O mnie się nie martw" Marcin Kaszuba zostanie ojcem?! Prawnik od 6 lat żył w nieświadomości! Kinga twierdzi bowiem, że Mateuszek jest synem Marcina.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że Kaszuba jest ojcem

Marcinowi o wszystkim powiedziała Laura Curyło (Katarzyna Zielińska), bo to do niej Kinga zgłosiła sięm gdy po latach postanowiła odnaleźć ojca swojego dziecka. Już w 4 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Kaszuba pojechał do Łodzi i stanął w drzwiach mieszkania dawnej kochanki. Akurat nie było jej w domu...

Drzwi otworzył mu mały chłopiec i Marcin od razu domyślił się, że to właśnie uroczy 6-latek jest powodem całego zamieszania. W 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" prawnik odnajdzie także matkę chłopca i stanie twarzą w twarz z dziewczyną, z którą przespał się 6 lat temu na jednej z imprez!

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek i Tomek pobiją się o Martę

- Cześć, Kinga... - przedstawi się stewardessa, która jest matką Mateuszka. Kobieta wyzna Marcinowi, że to właśnie po ich wspólnej nocy okazało się, że jest w ciąży. Kinga nie mogła znaleźć prawnika przez lata, bo podał jej fałszywe nazwisko.

Marcin będzie w szoku. Podczas jego spotkania z Kingą do kawiarni wejdzie Łukasz (Jan Wieczorkowski). Po wyjściu Kingi, mecenas Kaszuba zwierza się znajomemu z problemu.-  Robiłeś test? - zapyta go Łuaksz.
- Jeszcze nie - przyzna Marcin.

Co wykażą badania DNA? Czy Marcin będzie ojcem Mateusza i co na to wszystko Iga (Joanna Kulig)?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: