SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ojcem?! Ukryje przed Igą, że ma syna

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ojcem?! Ukryje przed Igą, że ma syna

09.03.2016, godz. 10:42
O mnie się nie martw 4, odc. 5, Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk)
O mnie się nie martw 4, odc. 5, Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk) foto: O mnie się nie martw Facebook/ AKPA

Błędy z przeszłości Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" zagrażają jego związkowi z Igą Małecką (Joanna Kulig)! Jedna z jego byłych kochanek - stewardessa Kinga (Dagmara Bąk) - twierdzi bowiem, że Marcin jest ojcem jej syna Mateusza (Eryk Pratsko)! W 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Kaszuba spotyka się z Kingą i w tajemnicy przed Igą robi test DNA. Czy Marcin okaże się ojcem Mateusza?

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 5 (odc. 44) - piątek, 1.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Pojawienie się w "O mnie się nie martw" Kingi i Mateusza postawi pod znakiem zapytania przyszłość Igi i Marcina. Była kochanka młodego Kaszuby już w 2 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" zjawia się w kancelarii, bo chce pilnie rozmawiać z Marcinem.

Na miejscu zastaje jednak tylko Marka Kaszubę (Krzysztof Stelmaszyk). Nie wyjaśnia powodów swojej wizyty, ale widzowie mogą być pewni, że kobieta wstrząsnie życiem głównych bohaterów "O mnie się nie martw".

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Nie będzie ślubu Igi i Marcina

Do spotkania Marcina z Kingą dochodzi dopiero w 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw". Kinga przypomina Kaszubie ich romans sprzed sześciu lat, z czasów studenckich. Poznali się w klubie, do którego Marcin przychodził, by podrywać dziewczyny.

Ona była wtedy kelnerką i dała się uwieść mężczyźnie, który przedstawił się fałszywym nazwiskiem. Kaszuba podał się za Sławka Nowaka. Bez trudu zaciągnął Kingę do łóżka, a ich noc okazała się brzemienna w skutkach. Tak przynajmniej twierdzi Kinga.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Ojciec Igi namiesza w jej związku z Marcinem

Marcin nie ma podstaw, by nie wierzyć Kindze, ale musi mieć pewność, że faktycznie jest ojcem Mateusza. Jak podaje "Świat Seriali" poddaje się testom na ojcostwo, ale pragnie też poznać Mateusza. Oczywiście wszystko się dzieje za plecami Igi, która nie ma pojęcia po co jej ukochany tak często jeździ za Warszawę.

Początkowo Marcin uznaje Mateusza za błąd młodości, wpadkę, która może zniszczyć mu życie, ale chłopiec szybko podbija jego serce. Dochodzi nawet do wniosku, że chciałby, żeby Mateusz był jego synem. Martwi się tylko tym jak na to wszystko zareaguje Iga, której wciąż nie ma odwagi przyznać się do spotkań z Kingą i jej synem.

Także 6-letni Mateusz jest zachwycony Marcinem. Szybko zaczyna traktować go jak ojca i najlepszego kumpla. W 6 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin zabiera syna na tor gokartowy gdzie świetnie się razem bawią. Cały czas jednak nie wspomina Idze, że poddał się testom na ojcostwo.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: