SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma syna! Co wykaże test DNA?

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma syna! Co wykaże test DNA?

01.04.2016, godz. 20:30
O mnie się nie martw 4 odcinek 5, Marcin (Stefan Pawłowski), Łukasz (Jan Wieczorkowski)
O mnie się nie martw 4 odcinek 5, Marcin (Stefan Pawłowski), Łukasz (Jan Wieczorkowski) foto:

Czy Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" jest ojcem Mateuszka (Eryk Pratsko)? Wiadomość o dziecku spadła na jak grom z jasnego nieba. Prawnik dowiedział się właśnie, że ma 6-letniego syna! Mateusze to uroczy chłopiec i na pierwszy rzut oka jest podobny do Kaszuby, ale czy Kinga (Dagmara Bąk) ma rację twierdząc, że ojcem jest na pewno Marcin? To wykażą testy DNA! Co się wydzarzy w 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw"?

"O mnie się nie martw" 4 odcinek 5 - piątek, 8.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 4 sezonie "O mnie się nie martw" Marcin Kaszuba zostanie ojcem?! Prawnik od 6 lat żył w nieświadomości! Kinga twierdzi bowiem, że Mateuszek jest synem Marcina.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że Kaszuba jest ojcem

Marcinowi o wszystkim powiedziała Laura Curyło (Katarzyna Zielińska), bo to do niej Kinga zgłosiła sięm gdy po latach postanowiła odnaleźć ojca swojego dziecka. W 4 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Kaszuba pojechał do Łodzi i stanął w drzwiach mieszkania dawnej kochanki. Akurat nie było jej w domu...

Drzwi otworzył mu mały chłopiec i Marcin od razu domyślił się, że to właśnie uroczy 6-latek jest powodem całego zamieszania. W 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" prawnik odnajdzie także matkę chłopca i stanie twarzą w twarz z dziewczyną, z którą przespał się 6 lat temu na jednej z imprez! W rozmowie Kinga potwierdzi, że to właśnie po ich wspólnie spędzonej nocy kilka lat temu, okazało się, że jest w ciąży.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek i Tomek pobiją się o Martę

Czy Kaszuba stanie na wysokości zadania? Jest odpowiedzialnym mężczyzną, więc na pewno zaopiekuje się synem. Najpierw jednak musi wykonać badania DNA - Robiłeś badania? - zapyta go Łuaksz (Jan Wieczorkowski), gdy prawnik opowie mu o swoich kłopotach. -Jeszcze nie- przyzna Marcin, który już niedługo pozna prawdę...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: