SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek otwiera biznes z kobietami. Staś doradcą Krzyśka

O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek otwiera biznes z kobietami. Staś doradcą Krzyśka

07.04.2016, godz. 17:45
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 5. Krzysiek (Paweł Domagała), Staś (Kacper Olszewski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 5. Krzysiek (Paweł Domagała), Staś (Kacper Olszewski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) z "O mnie się nie martw" bardzo poważnie podchodzi do swojego nowego biznesu - firmy, którą założył razem z ojcem Igi (Joanna Kulig), Witoldem Gajewskim (Sławomir Orzechowski). W 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" świeżo upieczony biznesmen zasięga fachowej porady u prawdziwgo znawcy. Ekspertem Krzyśka zostaje 12-letni Staś (Kacper Olszewski), szkolny kolega Helenki (Maja Kwaśny).

O mnie się nie martw 4 odcinek 5 - piątek, 8.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Firma Krzyśka i ojca Igi z "O mnie się nie martw" dopiero się rozkręca, ale panowie nie mogą narzekać na nadmiar zleceń.

Czym tak naprawdę się zajmują? Oferują różne uslugi samotnym kobietom. Określenie "Złota rączka" w ich przypadku to stanowczo za mało. Bo Krzysiek i Witold Gajewski robią też zakupy, masują swoje klientki i towarzyszą im w chwilach choroby.

Przecztytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin spotka się z Kingą. Jest ojcem jej syna Mateusza?

W 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Krzysiek ku niezadowoleniu Helenki kontynuuje swoją edukację ekonomiczną i znajomość ze Stasiem.

Inteligentny, błyskotliwy 12-latek, który wiedzę o prowadzeniu biznesu ma w małym palcu przekazuje Krzyśkowi wskazówki na czym powinien się skupić, żeby jego firma odniosła sukces.
- Właściwie nie dopytałem jaki to ma być biznes? Słyszałem, że to ma mieć coś wspólnego z kobietami...

Małecki jednak nie narzeka, bo klientek ma aż nadmiar. - No, no, no... Mój wspólnik wczoraj sam cztery obskoczył, a dziś ledwo żyje. Do mnie też od rana wydzwaniają, ale się nie rozdwoję - rzuca Krzysiek, a jego słowa wzbudzają zaciekawienie Stasia. - Nie, co ty, gdzie, synku to nie tak jak myślisz - uspokaja chłopca Małecki.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że Kaszuba jest ojcem

Staś staje się coraz bardziej dociekliwy. - A jak? W końcu Krzysiek wyjaśnia mu jakie usługi świadczy samotnym kobietom. 12-latek od razu radzi mu, by postarał się przywiązać do siebie jak najwięcej klientek. Bowiem tylko w ten sposób stworzy markę swojej firmy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 5 odcinka 4 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: