SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Zaginięcie Helenki. Córka Igi znika bez śladu

O mnie się nie martw 4 sezon. Zaginięcie Helenki. Córka Igi znika bez śladu

01.04.2016, godz. 12:20
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig), Krzysiek (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig), Krzysiek (Paweł Domagała) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

W serialu "O mnie się nie martw" bohaterowie stają wobec nowych sytuacji. Problemy czekają Igę Małecką (Joanna Kulig), której starsza córka Helenka (Maja Kwaśny) nie wraca ze szkoły do domu. W 4 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" przez kilka godzin dziewczynka nie daje żadnego znaku życia. Iga drży z niepokoju, bo nie wie co się stało z Helenką.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 4 - piątek, 1.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 4 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga przeżywa trudne chwile gdy jej starsza córka nie wraca ze szkoły do domu. Co gorsze - Helenka nie odbiera telefonów. Małecka nie ma pojęcia co się z nią stało.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Pierwsze spotkanie Marcina z synem Kingi. Czy Marcin jest ojcem Mateusza?

Późnym wieczorem dziewczynka przyjeżdża taksówką ze swoim kolegą Stasiem (Kacper Olszewski), który zaprosił ją do kina. Do Igi dociera, że Helenka przestaje być dzieckiem. Więcej, wkracza w trudny wiek. Małecka niepokoi się też losami swojego ojca Witolda (Sławomir Orzechowski), który uciekł z domu.

Na Krzyśku (Paweł Domagała) nowy współlokator wymusza zmianę przyzwyczajeń. Ale firma, którą rozkręca razem z ojcem Igi warta jest poświęcenia. Małecki dostaje pierwsze zlecenie i oferuje swoje usługi pierwszej klientce.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin zostawi Igę dla kochanki Kingi i jej syna

Marcin Kaszuba  (Stefan Pawłowski) w sądzie broni kobiety oskarżonej o pobicie pasierba.Na prawnika jak grom z jasnego nieba spada wiadomość, że może mieć syna. W 4 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Laura Curyło (Katarzyna Zielińska) mówi Marcinowi, że spotkała się z kobietą, Kingą Iwańską (Dagmara Bąk), która twierdzi, że Kaszuba jest ojcem jej syna, 6-letniego Mateusza (Eryk Pratsko).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: