SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Kinga szuka Marcina Kaszuby w kancelarii. To była kochanka Marcina

O mnie się nie martw 4 sezon. Kinga szuka Marcina Kaszuby w kancelarii. To była kochanka Marcina

11.03.2016, godz. 20:00
O mnie się nie martw 4, odc. 5, Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk)
O mnie się nie martw 4, odc. 5, Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk) foto: O mnie się nie martw Facebook/ AKPA

Kim jest Kinga (Dagmara Bąk) z "O mnie się nie martw? W finałowej scenie 2 odcinka 4 sezonu "O mnie się nie martw" w kancelarii Zarzyckiego pojawiła się kobieta z synem, która szukała Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski). Matka 6-letniego chłopca szuka prawnika, bo jest przekonana, że to właśnie on jest ojcem jej dziecka! Czy Kinga i mały Mateusz (Eryk Pratsko) zniszczą związek prawnika z Igą (Joanna Kulig)? W 3 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" dawna kochanka Marcina nie ustanie w poszukiwaniach.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 3 (odc. 42) - piątek, 18.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W nowym 4 sezonie "O mnie się nie martw" dawna kochanka Marcina szuka go, by powiedzieć mu, że ma syna! Mały Mateusz prawdopodobnie jest owocem ich wspólnie spędzonej nocy na jednej z imprez, która miała miejsce 6 lat temu!

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Nie będzie ślubu Igi i Marcina

W 3 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Kinga będzie już wiedziała, że Marcin rzucił pracę w kancelarii ojca. Marek poda kobiecie namiary na swojego syna. Gdy Iga i Marcin będą cieszyć się swoim towarzystwem na romantycznym wyjeździe, Kinga starannie przeszuka internet w poszukiwaniu informacji na temat sławnego mecenasa.

To więcej jak pewne, że życie Marcina wkrótce się skomplikuje. Mama Mateuszka szuka jego ojca. Marcin nawet się nie spodziewa, że ma dziecko! A Iga tym bardziej...

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ojcem?! Ukryje przed Igą, że ma syna

Początkowo Marcin uznaje Mateusza za błąd młodości, wpadkę, która może zniszczyć mu życie, ale chłopiec szybko podbija jego serce. Dochodzi nawet do wniosku, że chciałby, żeby Mateusz był jego synem. Martwi się tylko tym jak na to wszystko zareaguje Iga, której wciąż nie ma odwagi przyznać się do spotkań z Kingą i jej synem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: