SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin ukrywają się przed Krzyśkiem - ZDJĘCIA

O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin ukrywają się przed Krzyśkiem - ZDJĘCIA

18.03.2016, godz. 20:18
O mnie się nie martw 4 odcinek 3, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 odcinek 3, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto:

Miłość głównych bohaterów serialu "O mnie się nie martw" rozkwita! W 3 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) będą mieli czas tylko dla siebie. Zakochani ukrywają się w swoim nowym mieszkaniu, a potem wyjeżdżają na romantyczny weekend, który niespodziewanie się przedłuża. Dzięki temu nacieszą się sobą i odetchną od Krzyśka (Paweł Domagała), przed którym skutecznie się ukrywają.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 3 (odc. 42) - piątek, 18.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 3 odcinku "O mnie się nie martw" 4 Iga i Marcin tańczą w swoim nowym mieszkaniu, piją wino i ukrywają się przed Krzyśkiem. Małecki nęka ich i nie daje im spokoju. Gdy staje pod drzwiami i zaczyna się dobijać, Kaszuba prosi ukochaną, żeby udawali nieobecnych.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Oto ojciec Igi. Witold Gajewski ucieka od żony

Potem Iga i Marcin wyjeżdżąją z Warszawy, żeby skupić się tylko na sobie i pielęgnować łączące ich uczucie.  ich romantyczny weekend za miastem niespodziewanie się przedłuży przez wichurę. Kaszuba i Małecka spędzą dodatkowy dzień w malowniczej wiosce łowiąc ryby i ciesząc się sielskim klimatem.

Zakochani nacieszą się sobą, odetchną od Krzyśka, który już doprowadza Marcina do szału. Niestety urlop szybko dobiegnie końca, a potem będzie tylko gorzej...

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma nieślubnego syna

W "O mnie się nie martw" 4 Iga dowie się, że Krzysiek ukrywa u siebie jej ojca Witolda (Sławomir Orzechowski), a Marcin dowie się, że kochanka sprzed lat poszukuje go i twierdzi, że prawnik jest ojcem jej 6-letniego syna!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: