SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Wypadek ojca Igi! Krzysiek rozjeżdża byłego teścia - ZDJĘCIA

O mnie się nie martw 4 sezon. Wypadek ojca Igi! Krzysiek rozjeżdża byłego teścia - ZDJĘCIA

11.03.2016, godz. 07:00
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 2. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 2. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Wypadek w "O mnie się nie martw" zmienia życiek  Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała)! W 2 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Krzysiek, idąc za radą Marty (Katarzyna Ankudowicz) odwiedza wróżkę (Magdalena Popławska), która przepowiada mu, że w najbliższej przyszłości nawiąże bliską relację ze starszym mężczyzną. Tuż po tych słowach Krzysiek powoduje wypadek, w którym zostaje ranny jego były teść, a ojciec Igi (Joanna Kulig), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski).

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 2 (odc. 41) - piątek, 11.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 4 sezonie "O mnie się nie martw" Krzysiek Małecki zaczyna nowy etap swojego życia - bez Iguni! Były mąż Igi wprowadza przełomowe zmiany - szkoli się na kierowcę karetki pogotowania, a poza tym stara się przekonać bliskich, że nie ma już "starego" Krzyśka, który stoi w miejscu, z którego wszyscy się śmieją.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma syna z kochanką ze studiów

Radykalna przemiana Krzyśka następuje powoli i napytka trudności. Na kursie dla ratowników psycholog wystawia bowiem Małeckiemu bardzo krzywdzącą ocenę. Dlatego też w 2 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw"
w poszukiwaniu nowej drogi życiowej Krzysiek trafia do wróżki, od której słyszy coś, co mu się bardzo nie podoba.

Wróżka przepowiada mu, że wkrótce nawiąże bliską relację z pewnym straszym mężczyzną. Małecki nie chce tego słuchać, bo kojarzy mu się to dość jednoznacznie. A przecież nie jest i nigdy nie będzie homoseksualistą.

Przejęty przepowiednią wróżki z przerażeniem stwierdza, że zaczyna się ona nieubłaganie spełniać kiedy powoduje wypadek, w którym zostaje ranny ojciec Igi.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin przyłapie Igę z Łukaszem - ZWIASTUN

Los stawia na drodze Krzyśka jego byłego teścia. W 2 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Witold Gajewski wpada pod koła furgonetki prowadzonej przez Małeckiego i traci przytomność. Przerażony zięć zabiera go do siebie i otacza opieką. Obiecuje też, że na jego prośbę nic nie powie Idze, że jest w Warszawie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 4 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: