SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Kim jest Kinga i co ja łączy z Marcinem Kaszubą?

O mnie się nie martw 4 sezon. Kim jest Kinga i co ja łączy z Marcinem Kaszubą?

11.03.2016, godz. 19:45
O mnie się nie martw 4, odc. 5, Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk)
O mnie się nie martw 4, odc. 5, Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk) foto: O mnie się nie martw Facebook/ AKPA

Tajemnicza kobieta z "O mnie się nie martw" ujawnia swoją tożsamość. W 2 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" w kancelarii pojawia się stewardessa Kinga (Dagmara Bąk) z synem Mateuszem (Eryk Pratsko), która szuka Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski). Widziała prawnika w telewizji i postanowiła go odnaleźć. KIm jest Kinga? Dagmara Bąk w programie "Pytanie na śniadanie" przyznała, że jej bohaterka zagrozi związkowi Marcina i Igi Małeckiej (Joanna Kulig)!

"O mnie się nie martw" 4 sezon odc. 2 - piątek, 11.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kim jest tajemnicza kobieta z synem, która pojawiła się w finałowej scenie ostatniego odcinka 3 serii "O mnie się nie martw"? Wszystko zaczyna się wyjaśniać już w 2 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" kiedy późnym wieczorem stewardessa i mały Mateusz zjawiają się przed kancelarią Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk)!

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma syna z kochanką ze studiów

Kinga nie przedstawia się, ale mówi prawnikowi, że szuka Marcina, bo bardzo chciałaby się z nim spotkać. Kaszuba senior wspomina, że Marcin już tu nie pracuje. Zaprasza ją do środka, by podać adres nowej kancelarii swojego syna. Oczywiście stewardessa nie wspomina kim jest i po co szuka młodego Kaszuby.

Dagmara Bąk w programie "Pytanie na śniadanie" ujawniła, że jej bohaterka na dobre zagości w 4 sezonie "O mnie się nie martw", by odnaleźć ojca swojego 6-letniego syna. Wkrótce wyjdzie na jaw, że Kinga i Marcin na studiach, dokładnie 6 lat temu, mieli romans. A to oznacza, że Mateusz może być dzieckiem młodego Kaszuby.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek powoduje wypadek. Potrąca ojca Igi - ZDJĘCIA

Czy Marcin okaże się ojcem chłopca? Jeśli tak może to oznaczać koniec jego związku z Igą Małecką (Joanna Kulig)!

- Z panem mecenasem, to była przelotna znajomość. Nawet nie związek… – tłumaczy serialowa Kinga z "O mnie się nie martw" w "Pytaniu na śniadanie". Ciąża Kingi to zwyczajna wpadka, która będzie miała wpływ na wspólną przyszłość Marcina i Igi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: