SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marta zakochana w Krzyśku - ZWIASTUN ostatniego odcinka

O mnie się nie martw 4 sezon. Marta zakochana w Krzyśku - ZWIASTUN ostatniego odcinka

03.06.2016, godz. 11:00
O mnie się nie martw 4 odc. 13. Irenka (Hanna Śleszyńska), Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Krzysiek (Paweł Domagała), Wojtek (Wojciech Solarz), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 odc. 13. Irenka (Hanna Śleszyńska), Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Krzysiek (Paweł Domagała), Wojtek (Wojciech Solarz), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Romantyczny koniec 4 sezonu "O mnie się nie martw". Po wielu miłosnych zawirowaniach Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) i Marta (Katarzyna Ankudowicz) będą wreszcie razem. W ostatnim 13 odcinku "O mnie się nie martw" 4 sekretarka wyjawi Krzyśkowi swoje uczucia i wcale nie będzie jej przeszkadzało, że ukochany niższym od niej śmieciarzem. Małecki nie wiele myśląc pochwyci Martę w ramiona i zacznie ją całować.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 13 ostatni - piątek, 3.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Miłość Marty i Krzyśka Małeckiego z "O mnie się nie martw" zwycięży! Choć na początku się na to nie zanosiło, bo przecież tę dwójkę bohaterów tak wiele dzieli, to jednak w ostatnim 13 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" uczucie weźmie górę nad rozsądkiem. Marta nie będzie dłużej wypierać się, że Krzysiek zastąpił w jej sercu mecenasa Tomka Podhalskiego (Karol Dziuba).

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek Małecki aresztowany za próbę gwałtu

A zacznie się od tego, że na przyjęciu w mieszkaniu u pani Irenki (Hanna Śleszyńska) gospodyni imprezy przekona Martę, że nie ma sensu dłużej wzbraniać się przed tym uczuciem. Do tej pory sekretarka jaką główną przeszkodę do związku z Krzyśkiem widziała dzielącą ich różnicę wzrotu. Idąc jednak za radą pani Irenki zamieni szpilki na balerinki, by Małecki nie czuł się przy niej gorzej.

W ostatnim 13 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" napięcie między Martą a Krzyśkiem zauważy nawet Iga, która wprost zapyta byłego męża co go łączy z sekretarką. - Krzysiek to wy w końcu jesteście razem, czy nie, bo trudno się zorientować?

Dla Małeckiego sprawa będzie jasna. - Iga bądźmy szczerzy, czy taka kobieta jak Marta widzi we mnie ojca swoich dzieci? Przecież ja Marcie nawet do pięt nie dorastam! Iga oburzy się na to słowa, bo co jak co, ale Krzyśkiem jest naprawdę dobrym facetem. - Ty się musisz dowartościować. Może nie jest idealny, ale ojcem jesteś genialnym. Oliwka cię kocha - zapewni byłego męża.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga choruje czy jest w ciąży? Zaskakujący ostatni odcinek

Marta, która podsłucha ich rozmowę od razu wkroczy do akcji. I wyzna Krzyśkowi co tak naprawdę do niego czuje. - Nie mów tak! To wszystko jest moja wina. To ja zwyklekałam, odwlekałam, komplikowałam, kombinowałam jak koń pod górę. Bo ja się nie chciałam przed sobą przyznać, że się zakochałam...

- W śmieciarzu
... - dopowie Krzysiek, a ukochana od razu wyprowadzi go z błędu.
-
Nie w śmieciarzu, tylko w opiekuńczym, czułym i odważnym mężczyźnie, który mógł mnie wykorzystać w chwili mojego pijaństwa, pogubienia mega, ale nie zrobił tego, nie tknął mnie...

- Martuś co ty mówisz, serdelku? -
szczęśliwy Krzysiek tylko przez chwilę będzie zwlekał. Z miłością spojrzy na Martę i zacznie ją całować na oczach wszystkich przyjaciół.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 13 odcinka 4 sezonu "O mnie się nie martw" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: