SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek Małecki aresztowany! Klientka oskarża go o próbę gwałtu

O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek Małecki aresztowany! Klientka oskarża go o próbę gwałtu

03.06.2016, godz. 20:06
O mnie się nie martw 4 odc. 13. Irenka (Hanna Śleszyńska), Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Krzysiek (Paweł Domagała), Wojtek (Wojciech Solarz)
O mnie się nie martw 4 odc. 13. Irenka (Hanna Śleszyńska), Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Krzysiek (Paweł Domagała), Wojtek (Wojciech Solarz) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Sensacja w ostatnim odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw"! Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) trafia za kratki, po tym jak jedna z jego klientek oskarża go o próbę gwałtu. W 13 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" policja aresztuje Krzyśka na przyjęciu w mieszkaniu pani Irenki (Hanna Śleszyńska). Z pomocą Małeckiemu śpieszy oczywiście Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), ale sytuacja jest naprawdę poważna.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 13 ostatni - piątek, 3.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Koniec 4 serii "O mnie się nie martw" upływa pod znakiem afery z Krzyśkiem Małeckiem w roli głównej. Były mąż Igi (Joanna Kulig) wpada w ogromne tarapaty z powodu jednej ze swoich dawnych klientek. Patrycja Kozłowska, której świadczył usługi jako "złota rączka" oskarża go bowiem o próbę gwałtu.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga choruje czy jest w ciąży? Zaskakujący ostatni odcinek

Początkowo w ostatnim 13 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" nic nie zwiastuje wydarzeń, które rozegrają się w finałowej scenie. Krzysiek organizuje przyjęcie niespodziankę dla pani Irenki, by uczcić jej sukces. Jako Martha Friday, autorka bestsellerowej książki "Zanim powiesz: kocham" zasłużyła bowiem na to, by przyjaciele i sąsiedzi złożyli jej oficjalne gratulacje.

Małecki angażuje się w organizację imprezy, lecz nie wszystko idzie zgodnie z planem. Pani Irenka nie daje się zaprosić na wspólne świętowanie nawet Wojtkowi (Wojciech Solarz). Ostatecznie kilka godzin później zwabia do siebie podstępem przyjaciół, którzy martwią się jej złym samopoczuciem. Podczas przyjęcia Krzysiek i Marta (Katarzyna Ankudowicz) wyjaśniają się wszystkie niedomówienia. Sekretarka postanawia być z Małeckiem. I na oczach wszystkich namiętnie go całuje.

Przeczytaj: O mnie się nie martw. Będzie 5 sezon O mnie się nie martw! Kiedy nowe odcinki?

Dobrą zabawę przerywa jednak nagłe pojawienie się trzech policjantów. Funkcjonariusze wkraczają do mieszkania pani Irenki z nakazem aresztowania Krzyśka Małeckiego. - Czy przyjął pan zlecenie od pani Patrycji Kozłowskiej? - pyta stróż prawa, by upewnić się, że Krzysiek miał kontakty z kobietą. Małecki przytakuje i dodaje od siebie, że jego klientka była dość oporna, ale w końcu udało się mu ją przekonać.

- Pani Kozłowska oskarżyła pana o usiłowanie gwałtu. Jest pan aresztowany - dodaje policjant i zakuwa Krzyśka w kajdanki. Zdezorientowany Małecki nie wie co się dzieje. Marcin krzyczy tylko za nim, by nie odpowiadał na żadne pytania policji bez swojego adwokata.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: