SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Iga choruje czy jest w ciąży? Zaskakujący ostatni odcinek O mnie się nie martw

O mnie się nie martw 4 sezon. Iga choruje czy jest w ciąży? Zaskakujący ostatni odcinek O mnie się nie martw

27.05.2016, godz. 21:30
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 13 Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 13 Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Koniec serialu "O mnie się nie martw" przyniesie radosną nowinę! Iga Małecka (Joanna Kulig) zacznie podejrzewała, że jest w ciąży. Zbieg okoliczności sprawi jednak, że ostatnim 13 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) będzie się bał, że Iga jest ciężko chora na serce.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 13 ostatni - piątek, 3.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ostatni odcinek 4 sezonu "O mnie się nie martw" pozostawi widzów w niepewności. Iga Małecka zacznie się skarżyć na złe samopoczucie. Bóle i zawroty głowy zaniepokoją Igę do tego stopnia, że będzie podejrzewać ciążę. Aby potwierdzić swoje przypuszczenia zerknie do swojego notesu. I wyliczy,że okres spóźnia jej się kilka dni. Na razie jednak nie powie o tym Marcinowi, który tak bardzo chce zostać ojcem.

Patrz: O mnie się nie martw. Będzie 5 sezon O mnie się nie martw! Kiedy nowe odcinki?

W 13 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga włączy się w poszukiwania Grześka Sobieraja (Konrad Skolimowski), który uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego i ukrył się ze swoją dziewczyną. Iga odbierze telefon od Grześka i pojedzie pod wskazane przez niego miejsce.

Tam okaże się, że ukochana chłopaka jest chora. Małecka zadzwoni do Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk), by podał jej telefon do doktor Janusza Sobieraja (Marek Bukowski), kardiologa, a zarazem ojca Grześka. Ich rozmowę podsłucha Marta (Katarzyna Ankudowicz), która przekaże Marcinowi wiadomość, że Iga jest poważnie chora na serce. Ojciec Marcina nie zaprzeczy. - Ja myślałam, że pan Kaszuba starszy dzwonił i powiedział wszystko jak tylko pani Iga tak nagle zachorowała - powie sekretarka.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marta i Krzysiek będą razem. Sekretarka zostawi Tomka

Zdenerwowany Marcin razem z Krzyśkiem (Paweł Domagała) pojedzie do mieszkania Igi, lecz jej tam nie będzie. W ślad za nimi podąży Marek, który także będzie się niepokoił stanem synowej. A co więcej Iga nie będzie odbierać telefonów. Nagle zjawi się w mieszkaniu i wyjaśni swojemu ukochanemu, że wcale nie jest chora.

Jednak wieczorem na przyjęciu u pani Irenki (Hanna Śleszyńska) Iga odmówi wypicia lampki szampana. Krzysiek zażartuje, że na pewno jest w ciąży. Małecka zaprzeczy, ale kiedy Marcin zacznie dociekać powie mu, że jeszcze nic nie wie, ale na wszelki wypadek chce odstawić alkohol.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: