SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marta w tarapatach! Tylko Krzysiek Małecki może jej pomóc

O mnie się nie martw 4 sezon. Marta w tarapatach! Tylko Krzysiek Małecki może jej pomóc

20.05.2016, godz. 20:45
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 12 Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 12 Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Afera w serialu "O mnie się nie martw", a w samym jej centrum Marta Piątek (Katarzyna Ankudowicz), która przez pomyłkę została wzięta za słynną pisarkę Marthę Friday. W 12 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" przed domem Marty pojawia się telewizja, a niczego nieświadoma sekretarka zupełnie nie wie jak wszystko odkręcić. Jedyna nadzieja, że z tych tarapatów wyciągnie ją Krzysiek Małecki (Paweł Domagała).

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 12 - piątek, 27.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Takiego zamieszania w serialu "O mnie się nie martw" nie było już dawno. Wszystkiemu winna jest oczywiście pani Irenka (Hanna Śleszyńska), która tak naprawdę jest Marthą Friday, ale ukrywa swoją tożsamość przed czytelnikami. Zbieg okoliczności sprawił, że wracają z lotniska Marta Piątek zasugerowała taksówkarzowi, że to on jest słynną pisarką.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marta i Krzysiek będą razem. Sekretarka zostawi Tomka dla Małeckiego?

Lotem błyskawicy internet obiegły doniesienia, że po sukcesie w USA Martha Friday przyjechała do Polski. Autorka bestselleru "Zanim powiesz: kocham" z powodu cofnięcia wizy nie mogła opuścić lotniska w Stanach Zjednoczonych. A tak naprawdę to przecież Marta nie mogła wrócić do Polski.

W 12 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" przed domem Marty pojawia się telewizja, która podchwyciła temat. - Złoży pani oświadczenie w sprawie oburzającego incydentu na lotnisku w USA? - pyta zaskoczoną sekretarkę dziennikarz. - O Boże to już się tak naprawdę rozniosło? - Marta oczywiście sądzi, że chodzi o jej problemy z wizą. Nie ma pojęcia, że przez pomyłkę została Marthą Friday.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin będą mieli dziecko, ale bez ślubu w ostatnim odcinku

- No tak, ale teraz cała Polska czeka na pani oficjalną reakcję... Wszyscy pani wielbiciele są zgodni - stała się rzecz niedopuszczalna - zauważa reporter. Marcie udaje się wyrwać spod gradobicia pytań dziennikarza. Dzwoni do Krzyśka i błaga go o pomoc. - To jest jedno wielkie nieporozumienie. Ja muszę to wyjaśnić i to jak najszybciej - mówi Małeckiemu.

Krzysiek spieszy z pomocą Marcie, którą wszyscy omyłkowo biorą za Marthę Friday. Gdy sytuacja się komplikuje, oboje proszą o wsparcie Irenkę, której Marta zwierza się ze swoich dylematów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: