SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek odrzucony przez Martę

O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek odrzucony przez Martę

06.05.2016, godz. 18:00
O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Na ich romans w serialu "O mnie się nie martw" czeka wielu widzów, ale czy Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) i Marta (Katarzyna Ankudowicz) mają szansę być razem? Wydaje się, że między nimi iskrzy, ale w 12 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" sekretarka niszczy nadzieje Krzyśka na szczęśliwe we dwoje. Wyznaje mu wprost, że nie mogą być razem. Z jakiego powodu?

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 12 - piątek, 27.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Krzysiek i Marta z "O mnie się nie martw" czują do siebie coś więcej niż tylko przyjaźń, ale jak na razie jedynie Małecki zdobył się na miłosne wyznanie. Tyle tylko, że w ostatniej chwili stchórzył i wypowiadając pod nosem słowa - "Jesteś wszystkim o czym marzyłem, wszystkim za czym tęskniłem. Jak mogłem wcześniej nie dostrzegać, że jesteś tak blisko mnie?" udał, że to nie do Marty.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Mateusz nie jest synem Marcina! Wyniki badań DNA szokiem dla Kaszuby

Mimo to Marta orientuje się, że Krzysiek traktuje ją jak kogoś więcej niż tylko przyjaciółkę. Problem w tym, że ona jest zaręczyna z mecenasem Tomkiem Podhalskim (Karol Dziuba). I choć na razie nie planuje ślubu, to chce wyjechać z narzeczonym do USA. Krzysiek nie ma pomysłu jak pokonać "Kudłatego" i odebrać mu Martę.

W 12 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marta nie chce mu robić złudnych nadziei dlatego postanawia powiedzieć Małeckiemu, że nic z tego nie będzie, że nie jest mężczyzną, o jakim marzyła całe życie. Ale zachowuje przy tym delikatność. Tłumaczy Małeckiemu, że nie mogą zostać parą, bo po prostu jest dla niej za niski. Jak Krzysiek zareaguje na te słowa? I czy znajdzie sposób, by zdobyć Martę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: