SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Namiętny pocałunek Marty i Krzyśka - ZDJĘCIA

O mnie się nie martw 4 sezon. Namiętny pocałunek Marty i Krzyśka - ZDJĘCIA

18.05.2016, godz. 11:12
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 11 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 11 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Wybuch namiętności w "O mnie się nie martw"! Pierwszy pocałunek Marty (Katarzyna Ankudowicz) i Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała) to scena, na którą czekało wielu fanów serialu. W 11 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marta wraca w USA i wpada w ramiona zakochanego w niej Małeckiego. Krzysiek już nie ukrywa swoich uczuć do sekretarki, która go całuje.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 11 - piątek, 20.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Marta i Krzysiek w "O mnie się nie martw" będą razem? Wszystko na to wskazuje, bo między tą dwójką iskrzy już od dawna. Mimo, że sekretarka przyjęła oświadczyny mecenasa Tomka Podhalskiego (Karol Dziuba) to czuje do Małeckiego coś więcej niż tylko przyjaźń.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin nie uwolni się od Kingi

Bo to, że Krzysiek zakochał się w Marcie jest dla wszystkich widzów oczywiste. Wyznał jej nawet, że "jest wszystkim, o czym marzył, wszystkim za czym tęsknił", ale Marta nie usłyszała tych słów. A potem wyjechała ze swoim narzeczonym, czyli "Kudłatym", jak go nazywa Krzysiek, do USA.

W 11 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Krzysiek próbuje zapomnieć o nieszczęśliwej miłości do Marty i rozwija autorską wersję usług domowych dla singielek z wielkiego miasta. Pomaga też Stasiowi (Kacper Olszewski) i Helence (Maja Kwaśny), którzy zaangażowali się w pewną akcję w szkole.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek odrzucony przez Martę

Niespodziewanie Małecki dostaje telefon od Marty. Rozmawiają ze sobą przez internet i początkowo Krzysiek nie orientuje się, że jego ukochana jest już w Polsce. Jego radość, że Marta wróciła do Warszawy nie ma granic. Ich burzliwe spotkanie kończy się w sposób, który zaskakuje oboje. Marta całuje Krzyśka...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: