SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Iga nie chce dziecka z Marcinem

O mnie się nie martw 4 sezon. Iga nie chce dziecka z Marcinem

20.05.2016, godz. 20:35
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Czy Iga (Joanna Kulig) z "O mnie się nie martw" będzie w ciąży z Marcinem (Stefan Pawłowski)? Od chwili gdy Kaszuba dowiedział się, że nie jest ojcem Mateusz (Eryk Pratsko) próbuje namówić narzeczoną na dziecko. W 11 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin chce poznać decyzję Igi. Z jej odpowiedzi wnioskuje, że Małecka nie chce mieć z nim dziecka, bo jest już przecież podwójną matką.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 11 - piątek, 20.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Miłość i troską jaką Marcin Kaszuba otoczył 6-letniej Mateusza, syna swojej byłej kochanki Kingi (Dagmara Bąk) dała Idze wiele do myślenia. Narzeczona prawnika zdała sobie sprawę, że Kaszuba bardzo chce być ojcem. W 11 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" ją jednak ogarniają wątpliwości, którymi dzieli się ze swoją przyjaciółką Ewą (Katarzyna Maciąg).

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin będą mieli dziecko, ale bez ślubu w ostatnim odcinku

Z jednej strony Iga chciałaby dać narzeczonemu upragnionego potomka, ale z drugiej boi się, czy da sobie radę z wychowaniem trzeciego dziecka. - Uczelnia, praca w ośrodku, kancelaria. Nie wiem, nie wyobrażam sobie tego - przyznaje się Ewie. Przyjaciółka poradzi Idze, by naprawdę dobrze się zastanowiła, zanim podejmie ostateczną decyzję.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marta i Krzysiek będą razem. Sekretarka zostawi Tomka dla Małeckiego?


Iga, dobrze wiedząc, że Marcin marzy o dziecku, waha się, czy powinna znów zostać mamą. Wieczorem podczas kolacji porusza jednak temat dziecka. - Ty na pewno byłbyś świetnym ojcem... - zapewnia ukochanego, a Kaszuba wyczuwa w jej głosie niezdecydowanie i rozumie, że bardzo trudno mu będzie namówić ją na dziecko.

- Mówisz to jakby to od ciebie nie zależało?
- Ja już jestem matką, podwójną - stwierdza Iga. Sprowokowany tymi słowami Marcin pyta wprost. - Czyli nie chcesz mieć dzieci ze mną? Małecka od razu wyprowadza go z błędu. - Nie, nie, tego nie powiedziałam... - zapewnia, a ich rozmowę przerywa pojawienie się niespodziewanego gościa.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: