SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka będzie w ciąży z Marcinem?

O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka będzie w ciąży z Marcinem?

14.05.2016, godz. 09:10
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Główni bohaterowie "O mnie się nie martw" zostaną rodzicami? W 11 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga Małecka (Joanna Kulig) i Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) powoli odzyskują spokój po ostatnich zawirowaniach, jakie w ich życiu spowodowała Kinga (Dagmara Bąk). Zakochani stają jednak przed poważnymi decyzjami, bo Marcin chciałby być ojcem. Co na to Iga? Czy zgodzi się spełnić marzenie narzeczonego? W rozmowie z Ewą (Katarzyna Maciąg) przyznaje, że nie jest pewna, czy chce trzeci raz zostać matką.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 11 - piątek, 20.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iga i Marcin z "O mnie się nie martw" mają już za sobą pełne stresu i napięcia dni, podczas których oboje nie wiedzieli czy 6-letni Mateusz (Eryk Pratsko) jest synem Kaszuby. Wyniki badań DNA wykazały, że Kinga kłamała i to nie Marcin jest ojcem jej syna.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin chce mieć dziecko z Igą


Całe to zamieszanie uzmysłowiło jednak Marcinowi, że pragnie być tatą. Bo choć kocha córki Igi - Helenkę (Maja Kwaśny) i Oliwkę (Oliwia Dąbrowska) - jak swoje, to przecież dziewczynki już zawsze będą mówiły do niego "wujku". Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) nie przeżyłby gdyby było inaczej.

W 11 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga i Marcin znów cieszą się swoim szczęściem. Kaszuba bardzo się stara, by jego narzeczona czuła się kochana, a także by zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa. W końcu ostatnio mogła mieć wątpliwości czy ich związek ma przyszłość.

Dzięki staraniom Marcina, który urządza ukochanej romantyczne kolacje i zaprasza ją na randki, Iga znów czuje się najważniejszą kobietą w życiu Kaszuby. Jej obawy, że być może zakochał się w Kindze nie mają żadnego potwierdzenia w czynach Marcina.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin nie uwolni się od Kingi

Jest tylko jedna rzecz, która niepokoi Igę. Dziecko, którego tak bardzo pragnie Marcin. W 11 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga zwierza się ze swoich rozterek Ewie. Nie jest bowiem pewna czy chce znów zajść w ciążę i być mamą.

- Ty uważasz, że powinnam szczerze porozmawiać z Marcinem o dziecku? - pyta najlepszą przyjaciółkę.
- Kochasz go? - odpowiada jej pytaniem Ewa, która po chwili dodaje, że w tak ważnej kwestii narzeczeni nie powinni się oszukiwać. Szczególnie jeśli Iga nie podziela marzeń Marcina o ich wspólnym dziecku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: