SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Mateusz płacze, bo Marcin nie jest jego ojcem

O mnie się nie martw 4 sezon. Mateusz płacze, bo Marcin nie jest jego ojcem

13.05.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 10. Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 10. Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

Czy Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" jest ojcem Mateusza (Eryk Pratsko)? Na to pytanie wszyscy poznają odpowiedź w 10 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw". Wyniki badań DNA wskazują, że Mateusz nie jest synem Marcina. Kto zatem jest jego ojcem? Zrozpaczony 6-latek bardzo przeżywa fakt, że znów nie wie kim jest jego tata. A Kinga (Dagmara Bąk) zamiast powiedzieć synowi prawdę milczy. Marcin próbuje pocieszyć Mateusza, ale sam czuje się zawiedziony wynikami testów na ojcostwo.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 10 - piątek, 13.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Mateusz z "O mnie się nie martw" stał się ważną osobą w życiu Marcina Kaszuby! Kiedy Kinga powiedziała byłemu kochanowi, że to jego syn, początkowo Marcin był w szoku. Bardzo szybko jednak pokochał chłopca jak własne dziecko. I bardzo chciał, by badania DNA wykazały, że jest ojcem Mateusza.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin nie uwolni się od Kingi

W 10 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin z trudem dochodzi do siebie kiedy upewnia się, że Mateusz nie jest jego synem. Od razu jedzie do Łodzi do Kingi, by wygarnąć jej co o tym wszystkim myśli.

- Jak pytałem czy był ktoś inny to wstałaś od stolika i chciałaś wyjść... Ilu nas było? Wszystkim tak namieszałaś w życiu jak mnie? W każdym razie ze mną zabawa skończona. Możesz przejść do następnego na liście! Jako prawnik uprzedzam, że musisz się wyrobić przed 18-stką Mateusza!

- O czym ty mówisz? - Kinga jest zaskoczona tonem Kaszuby, który wręcza jej wyniki badań.- Nie wiem jak długa jest ta lista, ale masz duże szanse. Jesteś młoda, atrakcyjna, bardzo chętna! - rzuca Marcin w tej chwili Kinga wymierzy mu policzek.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Nie będzie ślubu Igi i Marcina

Świadkiem kłótni Kingi i Marcina jest Mateusz, który bardzo przeżywa, że Kaszuba nie jest jego tatą.
- Pokłóciliście się przeze mnie? - pyta chłopiec, ale Marcin bez słowa wychodzi z mieszkania.
Kinga zdaje sobie sprawę z tego, że popełniła największy błąd w swoim życiu. Uznaje, że musi porozmawiać z Kaszubą i wyjaśnić mu, co sprawiło, że była pewna, iż to właśnie on jest ojcem Mateusza. Ale Marcin nie chce słuchać żadnych wyjaśnień.

Była kochanka Marcina jedzie do Warszawy, by wytłumaczyć się ze swojej pomyłki. Kiedy sześć lat temu spędziła noc z Kaszubą spotykała się też żonatym mężczyzną, który twierdził,  że jest bezpłodny. Właśnie dlatego sądziła, że Mateusz jest synem Marcina.

Kaszuba nie chce, żeby przez błąd Kingi cierpiało dziecko. W 10 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" dzwoni do Mateusza, żeby mu jakoś wyjaśnić co się stało. Chłopiec już wie, że Marcin nie jest jego tatą. - Mama na ciebie nakrzyczała. Kiedy przyjedziesz?

- Z tego co wiem to ty niedługo z mamą wyjeżdżasz i to daleko - stwierdza łamiącym głosem Marcin, bo przecież Kinga zdecydowała się na przeprowadzkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
- Już cię nigdy więcej nie zobaczę?
- Mateusz, jesteś naprawdę świetnym gościem. Jeśli tylko będziesz chciał i mama się zgodzi, to możesz zawsze to mnie zadzwonić, napisać...

- To muszę się szybko nauczyć pisać. A jak mam do ciebie mówić? Marcin?
- Wujku będzie w sam raz
- Wcale mi się to nie podoba.
- Mateusz nie bądź smutny, wszystko będzie dobrze, na pewno. Trzymaj się - mówi na pożegnanie Kaszuba, a w jego oczach pojawiają się łzy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: