SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba nie jest ojcem Mateusza! Dlaczego Kinga chciała złapać Marcina na dziecko?

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba nie jest ojcem Mateusza! Dlaczego Kinga chciała złapać Marcina na dziecko?

06.05.2016, godz. 21:31
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 10. Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 10. Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" nie jest ojcem Mateusza (Eryk Pratsko)! W 10 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" prawnik otworzy kopertę z wynikami badań DNA i dowie się, że 6-latek jest synem innego mężczyzny. Rozczarowany pojedzie do Kingi (Dagmara Bąk) i zarzuci jej, że chciała go wrobić w dziecko. Co teraz zrobi Kaszuba? I jak zareaguje Mateusz, który pokochał Marcina jak ojca?

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 10 - piątek, 13.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dopiero w 10 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin Kaszuba otworzy kopertę z wynikami badań DNA i dowie się, że Mateuszek nie jest jego synem! To cios w serce prawnika, który przyzwyczaił się już do myśli, że jest ojcem.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin nie uwolni się od Kingi

Marcin będzie załamany. Chłopiec bardzo go polubił i zaczął już nazywać go swoim ojcem. Sam Marcin też przełamał się i zaczął sprawdzać się w roli ojca. A Iga Małecka (Joanna Kulig) z zaciśniętymi zębami wspierała ukochanego, choć zżerała ją zazdrość o Kingę...

Teraz wszystko legnie w gruzach. Gdy Marcin dowie się, że jednak nie jest ojcem Mateuszka będzie w szoku. Przecież wszystko wskazywało na to, że to właśnie 6-latek jest owocem namiętnej nocy na jednej z jego studenckich imprez.

W 10 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" w środku nocy pojedzie do Kingi i urządzi jej awanturę. - Jak pytałem czy był ktoś inny to wstałaś od stolika i chciałaś wyjść... Ilu nas było? Wszystkim tak namieszałaś w życiu jak mnie?

- Ciszej proszę - Kinga spróbuje uspokoić Marcina.
- W każdym razie ze mną zabawa skończona. Możesz przejść do następnego na liście! Jako prawnik uprzedzam, że musisz się wyrobić przed 18-stką Mateusza!

- O czym ty mówisz? - Kinga będzie zaskoczona tonem Kaszuby. - Nie wiem jak długa jest ta lista, ale masz duże szanse. Jesteś młoda, atrakcyjna, bardzo chętna! - rzuci Marcin w tej chwili Kinga wymierzy mu policzek.
- Wynoś się! -
powie Kinga i wyrzuci go za drzwi.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Nie będzie ślubu Igi i Marcina

Kilka godzin później Kinga spotka się z Marcinem i opowie mu, co dokładnie wydarzyło się 6 lat temu. Stewardessa spotykała się z żonatym mężczyzną, który zapewniał ją, że jest bezpłodny. Ich romans jednak szybko się skończył, a jej kochanek wrócił do partnerki. Dwa tygodnie później Kinga zaszalała z Marcinem i była w 100% pewna, że Mateuszek jest ich wspólnym dzieckiem! Myliła się...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: