SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin zostawi Igę i wyjedzie z Warszawy - ZWIASTUN

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin zostawi Igę i wyjedzie z Warszawy - ZWIASTUN

18.02.2016, godz. 20:11
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Łukasz (Jan Wieczorkowski), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Łukasz (Jan Wieczorkowski), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Co będzie z Igą (Joanna Kulig) i Marcinem (Stefan Pawłowski) w 4 sezonie "O mnie się nie martw"? W ich życiu znów będzie się wiele działo, ale najpierw w 1 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Kaszuba będzie musiał wyjechać z Warszawy. Prawnik zostawi narzeczoną, żeby w samotności przemyśleć kilka spraw. W nowych odcinkach "O mnie się nie martw" wiosną 2016 miłość Małeckiej i jej partnera znów zostanie wystawiona na poważną próbę.

O mnie się nie martw 4 sezon odcinek 1 - piątek, 4.03.2016, o godz. 20.40 w TVP1

Co wydarzy się w 4 sezonie "O mnie się nie martw"? Marcin Kaszuba już w 1 odcinku "O mnie się nie martw" 4 zostawi Małecką i wyjedzie z Warszawy!

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Nie będzie ślubu Igi i Marcina

-Nie zmienię zdania w sprawie pani Małeckiej. Znaczy Igi - usłyszy Marcin z ust ojca, a to tylko go przekona, że czas zacząć życie na własną rękę. W 4 sezonie "O mnie się nie martw" Marcin zwolni się z kancelarii ojca i będzie chciał rozkręcić nowy interes.

Po takiej odważnej decyzji, Kaszuba postanowi wyjechać z Warszawy. -Potrzebuję chwili, żeby przemyśleć, się zastanowić - powie Idze Marcin.
-Ale nad czym się zastanowić? - zmartwi się Małecka, ale pozwoli ukochanemu na kilka dni odpoczynku.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma nieślubnego syna

W czasie wyjazdu Marcin przemyśli sobie wszystkie sprawy związane z pracą i swoim związkiem. Prawnik dojdzie do wniosku, że ma już dość byłych partnerów Igi i jej zbuntowanej siostry. W 4 sezonie "O mnie się nie martw" Marcin zaproponuje ukochanej, żeby zaczęli od nowa. Uda się?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 4 sezonu "O mnie się nie martw" >>>


O mnie się nie martw

Nowe postacie, nowe wątki, nowa IV odsłona O MNIE SIĘ NIE MARTW – premierowe odcinki komediowego serialu z udziałem przebojowej Igi i przystojnego prawnika Marcina już od 4 marca o godz. 20:40.

Posted by TVP2 on 18 luty 2016
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: