SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin przyłapuje Igę z Łukaszem - ZWIASTUN

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin przyłapuje Igę z Łukaszem - ZWIASTUN

04.03.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Łukasz (Jan Wieczorkowski), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Łukasz (Jan Wieczorkowski), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Szok w serialu "O mnie się nie martw"! Iga Małecka (Joanna Kulig) zdradzi Marcina Kaszubę (Stefan Pawłowski) z Łukaszem (Jan Wieczorkowski)? Choć brzmi to niedorzecznie, to już w 1 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin przyłapie swoją narzeczoną z byłym chłopakiem jej siostry Doroty (Angelika Kurowska). Zwiastun "O mnie się nie martw" 4 stawia pod znakiem zapytania wspólną przyszłość Igi i Marcina.

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 1 (odc. 40) - piątek, 4.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 4 sezonie "O mnie się nie martw", którego premiera już w piątek, 4 marca 2016, o godz. 20.40 związek Igi i Marcina zawiśnie na włosku przez Łukasza? Choć zwiastun nowych odcinków "O mnie się nie martw" sugeruje taką możliwość, to zapewniamy wszystkich fanów serialu, że Iga i Marcin na pewno nie rozstaną się z powodu zdrady.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Oto ojciec Igi. Witold Gajewski ucieka od żony

W 1 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga i Marcin zamieszkają razem w nowym mieszkaniu i razem stworzą ciepły, kochający dom dla córek Igi - Oliwki (Oliwia Dąbrowska) i Helenki (Maja Kwaśny). Para skupi się na swojej miłości, ale to nie oznacza, że wszystko będzie dla nich sielanką.

Pewnego dnia Marcin jest świadkiem sceny, która burzy jego plany na przyszłość z Igą. Wchodząc do kancelarii zauważa Igę z Łukaszem jak czule na siebie spoglądają. Ten widok budzi jego przerażenie, bo wygląda na to, że ukochana jest naprawdę blisko z byłym chłopakiem swojej siostry.

Na szczęście wszystko okazuje się tylko snem, z którego Marcin szybko się budzi. U jego boku jest narzeczona...

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma nieślubnego syna

Iga po stracie pracy w kancelarii zastanawia się nad swoim dotychczasowym życiem i wyznaje Marcinowi, że chce je zmienić. Również dla Marcina jest to czas refleksji. Chce pozbierać myśli, decyduje się na odejście z kancelarii i wyjazd z Warszawy.


- Potrzebuję chwili, żeby wszystko przemyśleć. Spokojnie się zastanowić... - wyznaje ukochanej, która od razu się załamuje, bo sądzi, że chodzi o przyszłość ich związku. - Ale nad czym się zastanowić?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 4 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: