SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Miłość Igi I Marcina wystawiona na próbę

O mnie się nie martw 4 sezon. Miłość Igi I Marcina wystawiona na próbę

30.01.2016, godz. 14:09
O mnie się nie martw 4, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

O tym, że w nowym 4 sezonie "O mnie się nie martw" nie będzie ślubu Igi Małeckiej (Joanna Kulig) i Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) wiadomo już od dawna. Ale czy związek głównych bohaterów serialu przetrwa? Aktorzy z "O mnie się nie martw" zdradzili, że w 4 serii miłość Igi i Marcina rozkwitnie, ale życie nie oszczędzi im też niespodzianek. Jedną z nich będzie tajemnica kobieta (Dagmara Bąk) z synem (Eryk Pratsko).

"O mnie się nie martw" 4 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP2

Joanna Kulig i Stefan Pawłowski w sobotnim programie "Pytanie na śniadanie" uchylili rąbka tajemnicy i ujawnili jak potoczą się losy Igi i Marcina w 4 sezonie "O mnie się nie martw".

Narzeczeni wreszcie zamieszkają razem w nowym mieszkaniu i razem stworzą ciepły, kochający dom dla córek Igi - Oliwki (Oliwia Dąbrowska) i Helenki (Maja Kwaśny). W nowych odcinkach "O mnie się nie martw" wiosną 2016 widzowie nareszcie zobaczą miłosne sceny z ich udziałem.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma nieślubnego syna

- To jest taki moment, że Iga i Marcin są razem. Jest taka radość, pewien rodzaj ekscytacji, namiętności. To jest taki początek ich związku, że cieszą się sobą - powiedziała Joanna Kulig, a Stefan Pawłowski dodał:

- Marcin ma okazję wziąć sprawy w swoje ręce. Zamieszkali razem, on opiekuje się córkami Igi, więc spoczywa na nich duża odpowiedzialność i jak najlepiej mu to wychodzi.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Wypadek ojca Igi. Krzysiek potrąci byłego teścia


Iga i Marcin skupią się na łączącej ich miłości. Po zaręczynach zaczną myśleć o ślubie, ale w 4 sezonie "O mnie się nie martw" nie zostaną jeszcze mężem i żoną.

Razem stworzą Oliwce i Helence prawdziwą rodzinę, ale nie obejdzie się też bez niespodzianek, które wystawią ich uczucie na niejedną próbę. Nie zabraknie codziennych problemów.

Spore komplikacje wywoła tajemnicza kobieta z synem, która pojawiła się już w ostatnim odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw". Iga i Marcin będą w szoku gdy okaże się, że chłopiec może być synem Kaszuby.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: