SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marta i Tomek biorą ślub!

O mnie się nie martw 4 sezon. Marta i Tomek biorą ślub!

02.02.2016, godz. 15:30
O mnie się nie martw 4 sezon, Marta (Katarzyna Ankudowicz), Tomek (Kamil Dziuba)
O mnie się nie martw 4 sezon, Marta (Katarzyna Ankudowicz), Tomek (Kamil Dziuba) foto:

Ślub w "O mnie się nie martw"?! Marta (Katarzyna Ankudowicz) i Tomek (Kamil Dziuba) staną przed ołtarzem w 4 sezonie ''O mnie się nie martw''? Zakochani będą wystawieni na poważną próbę, bo prawnik wyjedzie na kilkumiesięczne szkolenie za granicę. W ich przypadku rozłąka wyjdzie na dobre, bo bardzo możliwe, że po powrocie Tomka, Marta zgodzi się za niego wyjść! Może więc podwójny ślub z Igą (Joanna Kulig) i Marcinem (Stefan Pawłowski) w ''O mnie się nie martw''4?

"O mnie się nie martw" 4 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP2

Kolejny ślub w ''O mnie się nie martw''? Marta i Tomek postanowią zalegalizować swój związek!

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma nieślubnego syna

Marta i Tomek od jakiegoś czasu ze sobą flirtują. Można nawet powiedzieć, że wylądowali w łóżku! Niestety ''romantyczna'' noc okazała się dla sekretarki wielkim rozczarowaniem, bo prawnik zwyczajnie zasnął...

Ich relacje są ciekawe. Raz nie mogą się od siebie odkleić, a innym razem Marta trzyma ukochanego na dystans. Tak czy siak będzie już tylko lepiej. P

Przeczytaj: Druga szansa. Paweł Domagała przeszedł metamorfozę w nowym serialu TVN

W 4 sezonie ''O mnie się nie martw'' Martę i Tomka czeka rozstanie. Prawnik zostanie wydelegowany na służbowe szkolenie i nie będzie go w Polsce kilka miesięcy... Rozłąka sprawi, że zakochani zatęsknią i wezmą ślub? To bardzo prawdopodobne!

- Oczywiście, że nie chcę zostać starą panną! Ale nie uważam, żeby trzeba było każdy związek od razu legalizować i to przed ołtarzem. Nie ma sensu przysięgać i obligować się do czegoś, jeśli się może tego słowa nie dotrzymać - powiedziała aktorka w jednym z ostatnich wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: