SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marta i Krzysiek będą razem. Sekretarka zostawi Tomka dla Małeckiego?

O mnie się nie martw 4 sezon. Marta i Krzysiek będą razem. Sekretarka zostawi Tomka dla Małeckiego?

18.05.2016, godz. 19:45
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 11 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 11 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Szczęśliwy koniec 4 sezonu "O mnie się nie martw"! Marta (Katarzyna Ankudowicz) zrozumie, że kocha Krzyśka (Paweł Domagała), ale czy będzie miała odwagę mu o tym powiedzieć? Możliwe, że w ostatnim 13 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" sekretarka zostawi Tomka (Kamil Dziuba) dla Małeckiego! Finałowy odcinek "O mnie się nie martw" 4  już w piątek 3.06.2016 w TVP2.

"O mnie się nie martw" 4 sezon ostatni odcinek 13 - piątek, 3.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw" Marta i Tomek tworzą parę, ale to nie potrwa długo. Bardzo możliwe, że w wielkim finale 4 sezonu "O mnie się nie martw" sekretarka przejrzy na oczy i postanowi związać się z Małeckim!

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Namiętny pocałunek Marty i Krzyśka - ZDJĘCIA

Zaczęło się niewinnie. Marta nawet nie spodziewała się, że Krzysiek jest tak fajnym gościem. Małecki pomagał jej gdy była chora. Od słowa do słowa, były mąż Igi zakochał się w wybrance Tomka. A "Kudłatemu" jak go nazywa, zaczął działać na nerwy. Małecki był załamany, gdy dowiedział się, że jego Marta zgodziła się wyjechać z Tomkiem do USA. Na szczęście sekretarka szybko wróciła i w 11 odcinku "O mnie się nie martw" wpadła Krzyśkowi w ramiona.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin nie uwolni się od Kingi

Pierwszy pocałunek wprawi Krzyśka w osłupienie. Podobnie będzie z Martą, która jeszcze przez jakiś czas będzie unikać konfrontacji z Małeckim. Możliwe jednak, że w 13 odcinku "O mnie się nie martw"4 Marta wyzna Krzyśkowi miłość. W finałowym odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" sekretarka zrozumie, że Małecki jest dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: