SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin zostawi Igę. Kaszuba pojedzie do swojego syna i kochanki Kingi

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin zostawi Igę. Kaszuba pojedzie do swojego syna i kochanki Kingi

18.03.2016, godz. 21:24
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 4 Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 4 Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) z "O mnie sięnie martw" dowie się, że jest ojcem! W 4 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Laura (Katarzyna Zielińska) powie wspólnikowi, że była kochanka Kinga (Dagmara Bąk) poszukuje go, bo... ma z nim dziecko! Prawnik niewiele myśląc wsiądzie w samochód i pojedzie do Łodzi, gdzie podobno mieszka jego kochanka z czasów studenckich. Czy Marcin odnajdzie dziewczynę i 6-letniego Mateuszka (Eryk Pratsko)?

"O mnie się nie martw" 4 odcinek 4 - piątek, 1.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W  4 sezonie "O mnie się nie martw" Marcin Kaszuba zostaje ojcem! On sam się o tym dowie dopiero teraz. Do tej pory nawet nie przypuszczał, że owocem jednej z upojnych nocy sprzed lat jest mały Mateusz.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Joanna Kulig ma problem grając rolę Igi Małeckiej

Marcin i Kinga poznali się 6 lat temu na jednej z imprez. Prawnik słynął wtedy z szalonego trybu życia, a poznana tej nocy dziewczyna zakończyła właśnie związek i postanowiła się zabawić. Kaszuba okłamał koleżankę, że jest robotnikiem za granicą, a ona ściemniła, że jest kelnerką. Potem młodzi wylądowali w łóżku i już nigdy więcej się nie spotkali. Do teraz.

W 3 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Kinga trafiła do nowo powstałej kancelarii Marcina Kaszuby i urządziła sobie pogawędkę z Laurą Curyło. Kobieta zdradziła, że szuka Marcina, bo to on jest ojcem jej 6-letniego syna.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Nowa kancelaria Marcina i Laury. Iga będzie sekretarką

W 4 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Laura poprosi wspólnika o szczerą rozmowę i wyzna mu, że Kinga go poszukuje. Marcin będzie w szoku, gdy dowie się, że ma dziecko! Mężczyzna od razu rzuci wszystko i wyjedzie do Łodzi - właśnie tam mieszka jego kochanka sprzed lat.

Kaszuba o niczym nie powie Małeckiej, żeby jej nie martwić. Czy to dobry pomysł? Iga i tak prędzej czy później o wszystkim się dowie, a to może się źle skończyć.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Julia Tryzno
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: