SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma nieślubnego syna

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma nieślubnego syna

27.01.2016, godz. 20:10
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 4 Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 4 Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Sensacja w "O mnie się nie martw"! Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) ma syna?! W 4 sezonie ''O mnie się nie martw'' w życiu prawnika pojawi się tajemnicza kobieta (Dagmara Bąk), która stwierdzi, że owocem ich przelotnego romansu jest jej syn (Eryk Pratsko). Co na to Iga (Joanna Kulig)? W nowych odcinkach ''O mnie się nie martw'' wiosną 2016 nie zabraknie emocji!

"O mnie się nie martw" 4 sezon nowe odcinki wiosną 2016 w TVP2

W finałowym odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' pojawiła się tajemnicza kobieta z synem. Oboje oglądali telewizję, gdy matka chłopca westchnęła ''To on''. Czyżby znalazł się ojciec jej dziecka?

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Przecieki z nowych odcinków serialu

W wiadomościach leciał właśnie materiał o Łukaszu (Jan Wieczorkowski), który usiłował popełnić samobójstwo, a Marcin miał być jego wybawcą.

W 4 sezonie ''O mnie się nie martw'' okaże się, że Marcin spotykał się z tajemniczą kobietą i możliwe, że jej syn jest owocem ich wspólnie spędzonej nocy kilka lat temu!

Przeczytaj: Druga szansa. Paweł Domagała przeszedł metamorfozę w nowym serialu TVN

Marcin Kaszuba ojcem? To całkiem prawdopodobne! Prawnik ma już za sobą kilka związków, a niezły z niego przystojniak. Możliwe, że spędził jedną noc z przygodnie poznaną dziewczyną i nawet nie wie, że ma syna.

Teraz gdy wszystko wyjdzie na jaw, jego związek z Igą zostanie wystawiony na próbę. Zakochani przeżyją koszmar, gdy dojdą im kolejne zmartwienia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: